Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Archiv článků

11.10.2014

Pneumatické nářadí: Skvělá alternativa elektrického a aku nářadí


  Pneumatické nářadí Kobe

Čím větší výběr máte, tím lépe si vyberete. V našem e-shopu vám proto nabízíme různé typy ručního nářadí – manuální, elektrické a akumulátorové. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také pneumatické nářadí. Podívejte se, čím se pneumatické nářadí od ostatního nářadí odlišuje a jaké jsou jeho výhody.


Číst celý článek


15.9.2014

Hybridní vyžínače Ryobi: První a jediné strunové sekačky s dvojím pohonem na světě


  Sada nářadí milwaukee

Možná to znáte z vlastní zkušenosti. Chcete si pořídit strunovou sekačku, abyste mohli sekat trávu okolo svého domu a také na zahrádce za městem. Máte před sebou spoustu možnosti: benzínový, akumulátorový či elektrický vyžínač. Každý má nějakou výhodu, ale každému zároveň něco chybí.
Stojíte-li před podobným dilematem, otevírá se vám nová možnost – hybridní vyžínač. Společnost Ryobi vyvinula tento přístroj, aby vás usnadnila sekání trávy i výběr strunové sekačky.


Číst celý článek11.9.2014

Motobaterie Motobatt: Baterie pro bezstarostnou jízdu


  Sada nářadí milwaukee

Když jde o motorky, spoléháme pouze na to nejlepší. Víme, že pro své motorové miláčky chcete především kvalitu. Proto vám ji nabízíme i v případě motobaterií. Za nejkvalitnější motobaterie jsou v současnosti považovány baterie Motobatt. Byly prověřeny tisíci kilometrů bezstarostné jízdy motorkářů i hodinami maximální zátěže při motokrosu. Co se skrývá za oblibou a výjimečnými vlastnostmi motobaterií Motobatt?


Číst celý článek12.8.2014

Kleště Knipex: I nářadí může být rodinné stříbro


  

Nářadí musí něco vydržet. To je heslo mnoha našich zákazníků a také našeho e-shopu. Proto nedáme dopustit na kleště Knipex. Kleště Knipex vynikají jak vysokou odolností, tak i dlouhou životností. Zjistěte proč tomu tak je a co vám mohou kleště Knipex nabídnout.


Číst celý článek
7.8.2014

Elektrické ruční pily: Zdokonalte svou práci se dřevem


  Sada nářadí milwaukee

My kutilové milujeme práci se dřevem. Víme, že z ní vždy vzejde něco jedinečného. Vyrobíme něco, na co můžeme být hrdí, ať je to ptačí budka či nábytek – při práci se dřevem si zlepšujeme celý život. V tomto článku vám představíme nejnovější ruční elektrické pily na dřevo značek Milwaukee a Ryobi: pily přímočaré, okružní, šavlové a pokosové.


Číst celý článek27.6.2014

Sady elektrického nářadí: Všechno na jednom místě


  Sada nářadí milwaukee

Elektrické nářadí není určeno pouze pro profesionály a kutily. I běžné domácnosti, především ty, které obývají rodinný dům, občas potřebují na různé opravy a úpravy ruční nářadí. Jestli zařizujete domácnost nebo ji chcete dovybavit kvalitním nářadím, máte skvělou možnost, jak si obstarat základní výbavu nářadí na jednom místě – pořízením sady elektrického nářadí.


Číst celý článek


24.6.2014

Stříhejte stromy a keře bez námahy

 

  Elektrické nůžky Ryobi
  Zastřihávač keřů Ryobi

Prostříhávání stromů a keřů je jednou z nezanedbatelných činností při péči o zahradu. Okrasné stromy a keře potřebují pravidelnou péči, aby mohly plnit svůj účel – zkrášlovat zahradu. Ovocné stromy a dřeviny určené pro pěstování plodů potřebují pečlivé prostřihat, abyste mohli dlouhodobě sklízet co nejvíce plodů.

V případě, že máte na své zahradě více plodných stromů nebo se chcete soustředit na estetický výsledek prostřihávání okrasných stromů a keřů, ulehčíte si spoustu práce, když budete používat elektrickou zahradní techniku.

Představujeme vám několik druhů elektrického nářadí, které vám může výrazně ulehčit práci.


Číst celý článek

 

3.6.2014

CTEK: Nejvíce oceňované nabíječky autobaterií dneška

 

  Nabíječka CTEK

Vyhlášené automobilky BMW, Audi, Lamborghini, Maserati se spojily s firmou CTEK – švédským výrobcem nabíječek autobaterií, aby zákazníkům i pro nabíjení autobaterií poskytly svůj standard, který v jejich podání znamená „To nejlepší na trhu!“.

Číst celý článek

 

1.6.2014

Povinná výbava auta na jednom místě


Povinná výbava vozidla je dána zákonem a představuje minimální potřebné vybavení pro nejčastější poruchy a situace, které se vyskytují při jízdě automobilem. Mít ve svém voze kompletní povinnou výbavu je důležité z hlediska bezpečnosti vaší i dalších účastníků silničního provozu. Proto jsme se rozhodli vybavit náš e-shop všemi věcmi, které jsou součástí povinné výbavy vozu.

Číst celý článek

 

5.5.2014

Milwaukee Fuel: Dřinu nechejte elektrickému nářadí

 

  Milwaukee FUEL

Elektrické nářadí značky Milwaukee vychází vstříc profesionálům, kteří potřebují výkonné nářadí na těžkou práci. Milwaukee již desítky let zlepšuje a inovuje elektrické nářadí, aby obstálo při velkém vytížení a náročných pracovních podmínkách. V tomto článku vám představíme, jak se Milwaukee podařilo vylepšit akumulátorového nářadí ve své nové kolekci.

Číst celý článek

 

 

3.5.2014

Čím sekat zahradu: Sekačkou, vyžínačem nebo křovinořezem?

 

  Zahradní nářadí RYOBI

Široká nabídka elektrického i ručního zahradního nářadí už nejednoho člověka postavila před otázku, který nástroj je nejvhodnější. Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vždy záleží na tom, jakou máte zahradu a co na ní všechno bude třeba posekat. V tomto článku vám poradíme, který ze tří nástrojů na sekání zahrady – sekačka, vyžínač a křovinořez – je pro vaši zahradu nejvhodnější.

Číst celý článek

 

 

31.3.2014

Ryobi One+: Jeden akumulátor pro veškeré nářadí

 

  Akumulátory Ryobi One+

Ryobi – značka elektrického a zahradnického hobby nářadí – se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, dlouhou životností a širokým sortimentem pro potřeby nadšených i svátečních kutilů, ale svou soustavnou snahou o zdokonalení nářadí pro usnadnění pracovních činností. Ryobi díky svému inovativnímu přístupu vyvinula jedinečný systém univerzálních baterií kompatibilní s většinou svého sortimentu aku nářadí – systém One+.

Číst celý článek


19.03.2014

Pro naše stálé zákazníky ale i pro velkoobchodní firmy nabízíme zajímavé slevy na vybraný sortiment !


V případě zájmu o spolupráci jsme připraveni nabídnout velkoobchodní slevy firmám, které se rozhodnou ke spolupráci s naší firmou. V takovém případě nás kontaktujte na e-mailové adrese info@rommar.cz, nebo přímo na kontaktních adresách našich provozoven. Těšíme se na spolupráci s Vámi.18.10.2013

Pro podzimní přípravu zahrady vám doporučujeme zajímavý sortiment RYOBI

 
Z našeho sortimentu zahradní techniky vám doporučujeme pro podzimní práce na zahradách a zahrádkách zajímavý sortiment zboží od RYOBI. Jedná se především o sortiment řetězových pil a to jak v akumulátorovém provedení tak i elektrické a motorové. Při podzimním úklidu se velmi často hodí naše foukače a vysavače, drtiče větví a štípačky dříví. Pro práci v terénu jsou zvláště vhodná akumulátorová provedení, která se vyznačují velkým výkonem, tichým provozem a především svojí mobilností. Výhodou je také univerzálnost akumulátorů pro různé druhy nářadí a to jak ze sortimentu zahradní techniky , tak z oblasti elektrického ručního nářadí.18.6.2013

Nabízíme ZDARMA rozvoz sekaček po Praze a okolí do 100 km a možnost zprovoznění

 
Při koupi benzínové nebo akumulátorové sekačky v ceně od 7.000,- Kč včetně DPH, nabízíme zákazníkům z Prahy a okolí do max.100 km - ZDARMA rozvoz a předvedení. U benzínových sekaček můžeme nabídnout i olejovou náplň a zprovoznění sekačky po dohodě se zákazníkem. Zároveň jsme schopni nabídnout i záruční a pozáruční servis, což zahrnuje odsátí staré olejové náplně a doplnění nové, případně výměnu svíček, sekacích nožů a sběrných košů. V případě zájmu nás kontaktujte ohledně konkrétní cenové nabídky.
 

 

13.5.2013

Nová prodejna ROMMAR na Praze 5 otevřena !

 

Od května 2013 je pro vás k dispozici nová prodejna, která se nachází na Praze 5 v ulici Radlická 2244/108. Na tomto místě naleznete stejný sortiment, který znáte z prodejny ve Vysočanech na  Praze 9 (a z našich internetových stránek www.rommar.cz). V nové prodejně pochopitelně nabízíme možnost osobního odběru z e-shopových objednávek a je zde vystavený i nově zahrnutý sortiment zahradní techniky RYOBI.

 
 

10.4.2013

Nový sortiment zahradní techniky - RYOBI !


  

Nově jsme rozšířili nabídku o sortiment zahradní techniky RYOBI. Jedná se kvalitní sortiment sekaček, řetězových pil, křovinořezů, plotostřihů, vyžínačů a mnoho dalšího sortimentu a to jak v provedení elektrickém a benzínovém, tak i v provedení akumulátorovém, které se stále více prosazuje na trhu a to především z důvodu naprosté mobility, nízké hlučnosti a dlouhé výdrže akumulátorů. Navíc sortiment RYOBI nabízí univerzální systém akumulátorů ONE+ , kdy můžete používat jeden typ akumulátoru pro více přístrojů a to včetně akumulátorového ručního nářadí. V praxi to znamená, že pokud vlastníte např. akumulátorovou vrtačku RYOBI na 18 V, můžete si zakoupit např. plotostřih bez akumulátorů a použít systém ONE+ . Tím ušetříte mnoho peněz za nákup dalších akumulátorů.
10.3.2013 

Automatické otevírání kufrů vozidel !


Nemá Váš vůz automatické otevírání pátých dveří? Nyní snadno mít může - jedná se totiž o velmi jednouchý mechanismus. Na Vaše stávající plynokapalinové vzpěry pátých dveří přidáte speciální pružinky, které překonají prvotní odpor vzpěr. Tyto pružinky jsou z vysoce kvalitního materiálu a jsou vyrobené s velkou přesností. Po montáži stačí jen stisknout tlačítko odskoku pátých dveří na Vašem dálkovém ovládání. Video s ukázkou.

Tento produkt můžete zakoupit na našem e-shopu ZDE


 

24.1.2013

Nově nabízíme službu HeurékaPoint - možnost osobního odběru po celé ČR !


  

V našem e-shopu můžete nyní využívat devíti výhodných odběrových míst v síti HeurékaPoint. Možnost osobního odběru zboží je v České republice velice populární a využívá ji zhruba 50% všech zákazníků nakupujících na internetu. ROMMAR.cz nyní svoji působností pokrývá města: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň a Bratislava.

Více informací o službě HeurékaPoint
20.12.2012

Náš e-shop získal certifikát Ověřeno zákazníky


  

Během prosince náš e-shop ROMMAR.cz obdržel, díky Vaší spokojenosti, certifikát „Ověřeno zákazníky“ od největšího zbožového srovnávače Heuréka.cz.

Více informací o Certifikátu 

30.11.2012

Nový sortiment automobilových produktů SKF !


  

V našem e-shopu jsme rozšířili sortiment o sady kolových ložisek, vodní pumpy, sady rozvodových řemenů a kladek, spojková ložiska, poloosy, ploché řemeny a další… ROMMAR.cz je tak o další krok dál ve své funkci profesionálního dodavatele průmyslového zboží a Vašeho pomocníka ve strojírenství.

 

Webový katalog SKF

Stránky SKFKATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen