Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Automobilová ložiska SKF: Široký výběr, vysoká kvalita

Automobilová ložiska se v průběhu let opotřebovávají, proto je po nějaké době nutná jejich výměna. Nejčastěji je třeba měnit kolová ložiska, která se opotřebují jízdou, naopak spojkové ložisko má nejdelší životnost. Čím kvalitnější ložiska si vyberete, tím delší dobu vám budou sloužit.

Ložiska do kol zakoupíte v praktických sadách


Nejpoužívanější a nejčastěji měněná jsou kolová ložiska, rozvodové sady s kladkami, homokinetické klouby a vodní pumpy. V nabídce našeho e-shopu najdete sady ložisek SKF pro opravu a údržbu osobních, dodávkových a nákladních automobilů. Ložiska do kol automobilů SKF jsou vysoce kvalitní a nepodléhají rychlému opotřebení. Můžete je zakoupit jednotlivě, ale také v praktických sadách.


Sady ložisek SKF
jsou kompatibilní s velkým množstvím nejrůznějších aut. Jedná se o univerzální ložiska, která se hodí jak do moderních typů automobilů, tak také do starších modelů. Máte doma vůz, do něhož se kolová ložiska těžko shánějí? Ověřte si, zdali nejsou vhodná také pro vás!

Spojková ložiska s dlouhou životností


Spojková ložiska nepodléhají opotřebení tak často, jako kolová, přesto je občas nutná jejich výměna.
Opotřebované ložisko spojky se přihlásí o slovo samo, projevuje se hlukem při stlačování spojkového pedálu. Slouží také jako dekorace.


Na našem e-shopu najdete kvalitní spojková ložiska SKF, která se vyznačují dlouhou životností. Pokud si nevíte rady, jaká spojková ložiska jsou vhodná pro váš vůz, můžete se jednoduše zorientovat v přehledném katalogu firmy SKF. Stačí vybrat model vašeho vozu a hned víte, jaké ložisko si objednat.

Ložiska, vhodná pro nákladní automobily


Kromě běžných ložisek do osobních aut existují také speciální ložiska do nákladních automobilů. Nabízíme kvalitní ložiska do nákladních automobilů od výrobce SKF, které mají perfektní vlastnosti z hlediska životnosti.


Přečtěte si také, jak vybrat vhodnou nabíječku do auta!

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory online internetové agentury MarketUP (En).


Další články:

Automobilová ložiska SKF: Široký výběr, vysoká kvalita

Chcete, aby vaše auto žilo „věčně“? Dejte mu aditiva do paliva

Proč používat pneumatické nářadí? Známe jeho výhody

Bezuhlíkové vrtačky Ryobi

Nabíječka do auta? Vyberte si tu nejlepší!


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen