Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Bezpečnostní autodoplňky, které by vám v autě neměly chybětBezpečnost by měla neodmyslitelně být synonymem každého automobilu. Naše nabídka zahrnuje veškeré autodoplňky, příslušenství a výbavu auta, které bezpečnost vašeho vozu ještě zlepší.

 


Vyprošťovací pásy K2 do nepohody


Zapadnutí auta při sněhu, náledí či blátě je běžnou komplikací při nepříznivém počasí. Pokud jste tuto situaci ještě nikdy neřešili, neznamená to, že k ní nikdy nedojde. Buďte na ni připraveni.

 

V takové situaci vás může spasit sada univerzálních vyprošťovací pásů K2 proti sněhu a ledu, která je určena na hnací nápravu. Vyprošťovací pásy jsou vhodné pro všechny běžné rozměry pneumatik a lze je použít jak na ocelové, tak na ALU disky kol vašeho automobilu.

 

Nezapomínáte na výstražný trojúhelník?


Výstražný trojúhelník
nesmí chybět v povinné výbavě žádného automobilu. Jeho důležitost se často podceňuje. Stačí přitom, aby k poruše auta či k jiné podobné události došlo v noci nebo na nepřehledné silnici a může dojít k tragédii.

 

Výstražný trojúhelník vám může zachránit život! Skládací výstražný trojúhelník v naší nabídce prodáváme ve skladném plastovém pouzdře. Stojan tvoří kvalitní robustní kovová konstrukce, která zajišťuje pevné a bezproblémové umístění trojúhelníku.    

 

Detekční trubička aneb jak na zbytkový alkohol?


Zbytkový alkohol je zrádný, to je známá pravda. Nejednomu řidiči již zbytkový alkohol nadělal v životě nemalé komplikace. Jak tedy spolehlivě zjistit, zda v sobě po večírku či oslavě nemáte zbytkový alkohol?

 

Ten nejjednodušší způsob, jak si udělat rychlý orientační test na alkohol, je naše praktická detekční trubička – alkohol test, která slouží ke zjištění alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Množství alkoholu v dechu zjistíte podle intenzity zabarvení náplně v trubičce.

 

Reflexní samolepící páska

Samolepící reflexní páska 1m x 5cm ve žlutém provedení je vhodná především pro zvýraznění obrysu nákladních vozidel, dodávek či přívěsných vozíků, které s ní budou nepřehlédnutelné.

 

Reflexní pásku je nutné nalepit na suchý, mastnoty a prachu důkladně zbavený povrch.

V nabídce autodoplňků a výbavy do auta dále nabízíme nabíječky autobaterií CTEK, stěrače, bohatý výběr autokosmetiky, startovací kabely, zvedáky a další důležité doplňky vozu, které najdete přímo zde.

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen