Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Bezuhlíkové vrtačky Ryobi

 

Bezuhlíkové vrtačky Ryobi: Skvělý výkon, maximální životnost

Bezuhlíková aku vrtačka nabízí svému uživateli velice efektivní technologii. Bezuhlíkové vrtačky a šroubováky mají vysoký krouticí moment a díky bezuhlíkovému motoru umožňují rychlý postup práce při vrtání i skvělou životnost.

Aku nářadí je nenahraditelné pro práci v terénu

Aku vrtačky s příklepem i bez příklepu jsou stále oblíbenější jak mezi profesionály, tak mezi domácími kutily. Výhodou akumulátorového nářadí je především jeho mobilita, protože nemusíte přemýšlet nad délkou přívodního kabelu a dostupností zásuvky s proudem. Technika je vhodná pro veškeré montáže v terénu.

Bezuhlíkové motory zajišťují delší životnost vrtačky, protože nedochází k opotřebování uhlíků jako u klasického nářadí s uhlíkovým motorem. Představujeme vám nejnovější bezuhlíkové vrtačky Ryobi s příklepem i bez příklepu, které najdete na našem e-shopu.

RYOBI R18DDBL-LL25S ONE PLUS bez příklepu

Vrtačka Ryobi


Aku vrtačka a šroubovák v 18V bezuhlíkovém provedení je mimořádně kompaktní a ergonomická vrtačka, která má maximální krouticí moment 60 Nm. Aku vrtačka bez příklepu umožňuje vrtání oceli v maximální šíři 13 mm a dřeva až do 50 mm.

Součástí je LED světlo, které osvětluje pracovní plochu a usnadňuje práci v tmavých nebo těsných prostorech. Vysoká rychlost a dlouhá životnost jsou samozřejmostí.

Aku vrtačka s příklepem R18PDBL-LL25S

Pokud se chystáte k menší rekonstrukci domu či bytu, pořiďte si aku vrtačku s příklepem. Akumulátorová vrtačky s příklepem umožňují snadné vrtání nejen do oceli a dřeva, ale také právě do zdiva. Mají vysoce účinný střídavý bezuhlíkový motor a velikost sklíčidla 13 mm. Počet otáček je v prvním stupni do 400 mm, ve druhém stupni dosahuje až 1550 mm.

Pozor, maximální šířka vrtané zdi je 13 mm. Pokud tedy plánujete rozsáhlejší a náročnější rekonstrukci, nespoléhejte se na aku vrtačky a sáhněte raději po pneumatickém nářadí.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory digitální agentury 
MarketUP (EN).


Další články:

Úhlové brusky Milwaukee na broušení i řezání

Šroubováky Milwaukee: Sáhněte po kvalitě

Posviťte si na cestu kvalitními LED světly

Elektrické ruční nářadí AEG

Kufry na nářadí

Proč používat pneumatické nářadí? Známe jeho výhodyKATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen