Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Boxy na ruční nářadí? Poradíme, podle čeho vybírat

Kufry na ruční nářadí jsou nezbytným pomocníkem každého kutila i profesionála. Když máte všechno nářadí přehledně uspořádané, vaše práce může být rychlá a efektivní. Jak vybrat kufr na nářadí? Podívejte se, z čeho můžete vybírat!

Box s nářadím Milwaukee
Box s nářadím Milwaukee

 

Kufry na nářadí, které vydrží téměř vše


Pokud nosíte ruční nářadí v kufru, chcete získat nejen přehledné uspořádání, ale také dobrou ochranu před pádem a různými nástrahami, které hrozí na každém staveništi. To vše vám zajistí terénní kufr Milwaukee, který má zesílené rohy, chráněné zapuštěné západky, jež brání snadnému otevření a integrované těsnění proti dešti a prachu.

Kufr na nářadí od výrobce Kennedy zase potěší čtyřmi šuplíky, které zajistí to nejlepší uspořádání ručního nářadí. Je velice stabilní a můžete s ním snadno pracovat na jakémkoliv povrchu.


Boxy na nářadí na kolečkách i bez


Existují boxy na nářadí na kolečkách, v nichž můžete převážet větší množství nářadí bez namáhavého zvedání. Jedním z nejoblíbenějších je například skříň na nářadí Kennedy, která nabízí řadu praktických šuplíků. Můžete v nich uschovat všechno své ruční nářadí. Nevýhodou vozíků je jejich horší mobilita na místech s nerovným povrchem nebo tam, kde chybí výtah a musíte po schodech či žebříku.


Na našem e-shopu můžete nakoupit také nejrůznější nepojízdné boxy na nářadí, které naopak vynikají snadnou přenosností. Modulový organizér EXTOL je vhodným doplňkem k větším kufrům nebo boxům na nářadí. Je odolný proti poškození, olejům i rozpouštědlům.


Brašny na nářadí


Poslední variantou jsou brašny na nářadí nebo pracovní batohy. Pracovní batoh MILWAUKEE umožní snadné přenášení ručního nářadí, je vyroben z tuhého a silného materiálu, který zabrání jeho protrhnutí. Celkem můžete využít 35 kapes, od nejmenších až po velké kapsy na objemné předměty. Batoh má prodyšné popruhy, které zajistí dokonalé pohodlí na staveništi.


Vybrali jste si? Co očekáváte od svého kufru na nářadí vy?

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory digitální agentury MarketUP (EN).Další články:

Bezuhlíkové vrtačky Ryobi

Úhlové brusky Milwaukee na broušení i řezání

Šroubováky Milwaukee: Sáhněte po kvalitě

Elektrické ruční nářadí AEG

Kufry na nářadí

Boxy na ruční nářadí? Poradíme
KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen