Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Chcete, aby vaše auto žilo „věčně“? Dejte mu aditiva do paliva

Pokud o svoje vozidlo pečujete jako o vlastní dítě a chcete, aby životnost automobilu byla co nejdelší, máme pro vás radu nad zlato. Míchejte mu aditiva do paliva! Přinášíme vám přehled těch nejkvalitnějších aditiv, které u nás seženete. Jak vlastně fungují?

Druhy aditiv


Aditiva do pohonných hmot se obecně dělí nad dvě skupiny – aditiva do nafty a aditiva do benzinu. Tyto přísady do paliva obecně usnadňují údržbu vozidla, což vede k jeho lepšímu stavu, vyššímu výkonu a delší životnosti. Navíc mohou snížit i hluk motoru. Jediné, co musíte udělat, je dopřát svému vozidlu kvalitní výživu. Čím konkrétně?

 

Snížení spotřeby


VIF SUPER DIESEL ADITIV letní je 5litrová letní multifunkční přísada do motorové nafty. Má protikorozní účinky, které udržují čistotu vstřikovacích trysek a chrání palivové čerpadlo před poškozením. Spotřebu paliva snižuje až o 5 %. A to ještě stále není vše…

 

„Nesmrtelný“ palivový systém


super diesel aditiv 500 mililitrů
Výše zmíněné aditivum do nafty má zároveň tzv. protipěnivostní funkci, která potlačuje pěnění paliva. Všechny uvedené vlastnosti prodlužují životnost motoru a celého palivového systému. V tom samém se můžete spolehnout i na půllitrové aditivum či 125mililitrové balení VIF SUPER DIESEL ADITIV letní, jehož obsah je určen pro množství paliva 40-60 litrů.

 

Zimní aditiva do nafty


Zimní aditiva do nafty mají naprosto stejné vlastnosti jako ta letní. Oproti letní verzi však ještě obsahují tzv. depresant, jenž snižuje bod tuhnutí a filtrovatelnost nafty při nízkých teplotách až o 5 °C. Mezi zimní přísady do nafty patří např. VIF SUPER DIESEL ADITIV zimní A0102 (5 l), FUCHS WINTERFIT (1 l) nebo VIF SUPER DIESEL ADITIV zimní A0101(500 ml)
 

Benzínová aditiva


Pokud jde o aditiva do benzínu, jejich blahodárné účinky na životnost motoru se od naftových aditiv nijak neliší. Vybrat si u nás například můžete­ VIF SUPER BENZIN ADITIV A0302 (5l), STP ST-52200 (200ml), K2 BENZIN (50 ml) a mnoho dalších. Všechna jsou vesměs určena jak pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, tak i pro starší karburátorové motory. Zároveň zlepšují studené starty a spotřebu paliva v průměru snižují o 5-7%.   

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory z digitální agentury MarketUP (EN).Další články:

Automobilová ložiska SKF: Široký výběr, vysoká kvalita

Chcete, aby vaše auto žilo „věčně“? Dejte mu aditiva do paliva

Nabíječka do auta? Vyberte si tu nejlepší!

Proč používat pneumatické nářadí? Známe jeho výhody

Bezuhlíkové vrtačky Ryobi

Úhlové brusky Milwaukee na broušení i řezání


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen