Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Chytré měřicí přístroje

Chytré měřicí přístroje používané ve spojení s mobilním telefonem


Hledáte chytrého a spolehlivého pomocníka pro měření teploty, vzdálenosti nebo vlhkosti? Náš široký sortiment měřících přístrojů vám usnadní práci na pracovišti v terénu, na zahradě i uvnitř budov. Dnes vám představíme měřicí přístroje, jež se používají ve spojení s mobilním telefonem pomocí aplikací, které si snadno stáhnete z App Store či Google Play!

Digitální vlhkoměr na beton, dřevo a další materiály

Jako první elektrický měřicí přístroj vám představíme chytrý vlhkoměr Ryobi RPW-3000. Ten pomocí mobilního telefonu, do kterého vlhkoměr jednoduše zapojíte, měří jak vlhkost dřeva a betonu, tak i dalších stavebních materiálů.

Podle toho, kolik vody materiál obsahuje, se vám na displeji telefonu objeví konkrétní hodnota. Naměřené hodnoty lze následně uložit a upravit prostřednictvím aplikace v chytrém mobilním telefonu.

Laserový dálkoměr přesný jak švýcarské hodinky

Laserový dálkoměr Ryobi


Laserový dálkoměr RPW-1000 je ideálním měřicím přístrojem pro měření délek a zjišťování ploch. Jeho rozsah měření je do 30 metrů a přesnost +/- 2 milimetry. I tento laserový dálkoměr, stejně jako vlhkoměr Ryobi RPW-3000, umožňuje připojení k chytrému mobilnímu telefonu, který na měřicí přístroj jednoduše nasadíte. Přesnou vzdálenost pak zjišťujete skrze kameru mobilního telefonu.

Infračervený teploměr. Stačí jen namířit

Výhodou infračervených teploměrů je nejen jejich přesnost a rychlost měření, což je již standardem, ale hlavně jejich jednoduchá obsluha.

Infračervený teploměr Ryobi RPW-2000laserovou kamerou na zadní straně stačí jen připevnit k úchytu na mobilní telefon, propojit oba přístroje kabelem, namířit na měřený objekt, a na displeji se vám již v reálném čase objeví jeho teplota. Měřený objekt lze samozřejmě vyfotit a jeho fotku s konkrétní teplotou uložit do paměti mobilního telefonu.

S inspekční kamerou na těžko dostupná místa

Účelem inspekčních kamer je detailní prozkoumávání těžko dostupných míst. Využívají je tak především instalatéři, kominíci, elektrikáři, průzkumníci nebo pracovníci autoservisů. Skvěle se však hodí i pro domácí práce, jako je například zjišťování příčin ucpaných umyvadel, džezů a podobně.

Inspekční kamera Ryobi RPW-5000 funguje na tom principu, že na ni opět připnete chytrý mobilní telefon a obě zařízení propojíte pomocí aplikace pro Android či iOS. Zařízení je přitom schopné pracovat ve vzdálenosti až 3 metry od telefonu a při zkoumání a záznamu těžko přístupných míst využívá LED světlo.

Jedním z největších plusů této inspekční kamery je, že Ryobi RPW-5000 umožňuje posílat výsledky měření pomocí zpráv SMS, e-mailu i sociálních sítí.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory digitální agentury MarketUP (EN).


Další články:

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen