Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Gyroboard: Balanční elektrická jednokolka může znamenat revoluci v osobní dopravě


Slyšeli už jste o gyroboardech? Tato terénní jednokolka bez řídítek možná bude znamenat skutečnou revoluci v osobní dopravě! Nástupce známého Segwaye, který funguje na principu gyroskopů, jež určují směr jízdy, se stává stále oblíbenějším. Přečtěte si, na jakém principu funguje a jak jej můžete využít!

 


Jak vlastně funguje gyroboard?


Gyroboard může sloužit nejen jako zábavný prostředek na výlety s rodinou, ale také například ke každodennímu dojíždění do práce. Jednokolka se snadno ovládá a jízda na ní je velice intuitivní. Gyroskopy v balančním vozítku snímají tlak, který na ně přenáší špička či pata jezdce. Tím směřuje gyroboard dopředu nebo dozadu. Jízda na gyroboardu je při dodržování pravidel bezpečná, vhodná pro všechny věkové kategorie a navíc to může být skutečná zábava!

 


Gyroboard jezdí rychlostí až 18 km v hodině


Balanční gyroboardy, které najdete na našem e-shopu, mohou jezdit rychlostí až 18 km v hodině. Maximální úhel naklonění je 15 stupňů, nabíjecí čas gyroboardu se pohybuje od 90 do 250 minut a maximální nosnost stroje je až 120 kg. Každé balení s gyroboardem obsahuje také popruh, pumpičku na dofouknutí kol a nabíječku. Dražší modely mají v příslušenství také tréninková kolečka, světlo a bluetooth.

 


Po chodníku, do kopce i v terénu


Gyroskop se může stát skutečnou revolucí v osobní dopravě. Pohybuje se tiše, rychle a zajišťuje jezdci dokonalé pohodlí. Je možné jezdit na něm nejen po chodnících a rovných cestách, ale také v horším terénu. Vyveze vás i do těch nejhorších kopců, které neradi chodíte pěšky.

 


Bezpečnost je zajištěna pedály s protiskluzovou úpravou, automatickým vypnutím při seskoku nebo tím, že se nikdy náhle sám od sebe nevypne. Výhodou gyroskopu je také jeho skladnost. Nemusíte jako u kola dlouho přemýšlet, kde ho uschováte. Postačí menší komora. Gyroskop není ani příliš těžký na vynášení do schodů a díky tomu jej můžete mít i v bytě bez výtahu.

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen