Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Kufry na nářadí

 

Kufry na nářadí pro profesionály i domácí kutily


Říká se, že na kvalitní nářadí je třeba kvalitní kufr. Úložné boxy na náčiní ocení profesionální řemeslníci, instalatéři, mechanici, dělníci i domácí kutilové. Zkrátka všichni ti, kteří chtějí mít ve svém pracovním náčiní nejen pořádek, ale zároveň ho chtějí mít bezpečně chráněné.

Knipex Basic s kódovaným zámkem

Knipex Basic je kufr na nářadí špičkové kvality z černého ABS materiálu, který je velmi odolný vůči mechanickému poškození. Obsahuje ABS kódovaný zámek a obíhající hliníkový rám s D-kroužky. Jeho zatížitelnost je přitom do 15 kilogramů.

Kufr na nářadí Knipex Basic má vyjímatelnou desku ve víku s 9 kapsami na nářadí na straně víka. 10 úzkých a jedna velká kapsa na nářadí je také na straně dna.

Jelikož je tento kufr na nářadí uzamykatelný, bude vaše náčiní nejen srovnané pohromadě, ale zároveň v bezpečí před zcizením. Je tedy ideální pro řemeslníky, kteří často cestují.

Terénní kufr na nářadí. Vydrží 1000 pádů!

Kufr na nářadí Milwaukee


Milwaukee 4932430826 je terénní kufr na nářadí, který je díky své odolné konstrukci vhodný především na staveniště. Tento úložný box má závěsy s opěrami, zesílené rohy, chráněné zapuštěné západky a celkovou konstrukci uzpůsobenou k tomu, aby vydržel 1000 pádů.

Další výhodou kufru na nářadí Milwaukee 4932430826 je integrované těsnění chránící obsah boxu proti povětrnostním vlivů, především dešti a prachu. Na praktičnosti mu dále dodává široké centrální držadlo s měkkým povrchem, stejně tak jako dvě postranní držadla pro snadné přenášení. Drážka profilu V na vrchním víku je navíc určena pro řezání trubek.

Hliníkový kufr i se sadou nářadí

KRAFT MAN 09456 je zástupcem hliníkových kufrů na nářadí, který již přímo obsahuje 186 kusů dílů náčiní nejrůznějších druhů. Nářadí je vyrobeno z kvalitní chrom-vanadiové oceli a v úložném boxu je uspořádáno v přehledných pozicích.  

Sada obsahuje celou řadu kleští, šroubováků, gola klíčů, kladivo, vodováhu, stranové i imbus klíče, bity, základní spojovací materiál a dalšího nářadí, které je vhodné pro použití jak doma, v garáži, tak i na cestách. Zároveň je kufr na nářadí KRAFT MAN 09456 vybaven teleskopickým úchytem a kolečky, díky kterým je manipulace s celou sadou nářadí velice snadná.

Další druhy kufrů na nářadí a úložných boxů najdete přímo zde.

 Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory digitální agentury MarketUP (EN).


Další články:

Bezuhlíkové vrtačky Ryobi

Úhlové brusky Milwaukee na broušení i řezání

Šroubováky Milwaukee: Sáhněte po kvalitě

Elektrického ručního nářadí AEG

Boxy na ruční nářadí? Poradíme


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen