Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Nový zvedací systém aut pro domácí použití

27.09.2017
Nová technická řešení jsou nedílnou součástí každé oblasti činnosti člověka. Nejinak tomu je také v oblasti výbavy autoservisů a pomocné techniky pro opravu osobních vozidel. Na český trh nově přichází zvedací systém The QuickJack BL-7000SLX. Jde o mobilní systém pro zvedání osobních i nákladních vozidel. Nový QuickJack je zvedák, který můžete snadno použít, když ho potřebujete a se stejnou lehkostí ho zase uložit, když ho nepoužíváte.

Parametry zvedáku The Quickjack BL-7000SLX

Nový zvedák disponuje hned několika novinkami, díky kterým se stává téměř bezkonkurenčním na trhu s mobilními zvedáky aut. QJ BL-7000SLX disponuje super nízkoprofilovým rámem a je vyroben ze silných ocelových trubek o průměru 14 mm. Další výhodou zvedáku je přenosná napájecí jednotka a dálkové ovládání se šňůrou v délce 4 metrů. Konstruktéři navíc zvedák vyrobili tak, aby byl jeho design co nejotevřenější. To znamená, že zvedák zajišťuje pohodlný přístup při servisu brzdícího systému a pneumatik. Bezpečnost zajišťují automatické bezpečnostní zámky, které drží zvedák pod kontrolou během zdvihu.

 

Nosnost zvedáku je opravdu obdivuhodná. Zvedák je schopný pracovat s váhou až 3100 kg se zdvihem za méně než 60 sekund! Konzolové gumové patky potom umožňují větší dosah gumového bloku. Díky tomu zvedák disponuje větší stabilitou a bezpečností. Zvláštní pozornost si zaslouží napájecí jednotka. Ta je vybavena hydraulickým děličem, který zajišťuje přesné vyrovnání zdvihu.

 

Zdá se, že zvedák QJ BL-7000SLX nemá mnoho slabých míst. Většina zvedáků navíc musí být zabudována pod podlahou příslušného pneuservisu. Tento zvedák má tu výhodu, že se dá složit a uschovat jinde. Další výhodou zvedáku je, že není tolik hlučný. A váha? Celková hmotnost zvedáku je 110 kg.

 

Konečně domácí zvedák

Zvedák The QuickJack BL-7000SLX má mnoho využití. Ale především je to zvedák pro domácí prostředí. Dlouhá léta bylo možné zvednout osobní automobil pouze v autoserviusu. Díky tomuto zařízení už ale můžete zvedat auta v pohodlí vašeho domova. Největší překážkou byla doposud cena a omezený prostor v garáži. Jak jsme již ale zmínili výše, tak tento zvedák nemusí být zabudovaný v podlaze a dá se snadno složit, když ho zrovna nepotřebujete. Cenově je navíc také velmi dobře dostupný.

 

Obrovskou výhodou zvedáku jsou jeho vlastnosti a design, díky kterému je zvedák konstruován jako otevřený. Někdo může namítat, že si není jistý, zda takový zvedák vůbec doma potřebuje. Odpověď je jednoduchá. Pokud chcete opravdu pracovat na autech a jste schopni si mnohé opravit sami, tak určitě zvedák využijete. Své auto potřebujete zvedat a zvedat ho bezpečně. The QuickJack nahrazuje dnes již zastaralé kombo. Je rychlejší, pohodlnější a bezpečnější než domácí hydraulické výtahy.

 

Ano, je pravda, že domácí zvedák na osobní automobil je možné považovat za luxus. Na druhou stranu za luxus můžeme považovat i mobilní telefon, mikrovlnou troubu nebo pračku. Tak proč doma nemít plně vybavený, cenově dostupný zvedák, když jsou vaší vášní auta? 

 

QL BL-7000SLX v profesionálním autoservisu

Většina autoservisů disponuje alespoň jedním univerzálním dvoustupňovým zvedákem. Tyto zvedáky jsou samozřejmě nezbytné v prostředí profesionálů. Na druhou stranu přenosnost QuickJacku je vynikajícím doplňkem ve výbavě servisu.

 

Dvoustupňové zvedáky jsou pevně zabudované v rámci dílny. Zvedák QuickJack ale může být složen tak, že v rámci autodílny nezabírá vůbec žádné místo. Snadno se dá zavěsit například na stěnu dílny.

 

Dalším důvodem, proč si mobilní zvedák do vaší dílny pořídit je, že stále existuje riziko porouchání klasického zvedáku. V takovém případě vám stojí práce. Ne, pokud máte na blízku mobilní zvedák, který úctyhodně zastoupí klasický dvoustupňový zvedák. QuickJack je vyrobený jako otevřený. Je možné díky němu provést jakoukoliv práci na autě. Jiným důvodem pořízení mobilního zvedáku QuickJack je období špičky, kdy práci jednoduše nestíháte. Díky mobilnímu zvedáku obsloužíte mnohem více zákazníků.

 

A perlička na závěr. QuickJack mobilní zvedáky jsou také velmi oblíbené mezi automobilovými závodníky. Závodní den je velkým zážitkem. Skýtá v sobě ale také mnoho nástrah, na které musí být servisní tým připravený. Zkrátka potřebujete krizový plán pro všechny možné problémy, které mohou se závodem přijít. Co když potřebujete rychlý tuning, rychle vyměnit pneumatiky, potýkáte se s defektem? Jestliže máte mobilní zvedák QuickJack, všechno jde lépe, rychleji a snadněji.

 

 

Mobilní automobilový zvedák představuje revoluci v oblasti autoservisu. Díky jeho vlastnostem si mnoho oprav budete schopni udělat v pohodlí domova. Počáteční investice se opravdu vyplatí. Ušetříte mnoho času a peněz za práci opravářů v autoservisech. Takže pokud jsou auta vaší vášní, tak neváhejte a pořiďte si svůj domácí zvedák i vy. 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen