Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
 • Zobrazit

Pneumatické nářadí: Vyšší odolnost, nízké náklady


Výhody pneumatického nářadí spočívají hlavně v jeho vyšší odolnosti vůči prachu. S tím je spojená delší životnost a nízké náklady na opravy oproti elektrickému nářadí. Pneumatické nářadí je používáno hlavně ve stavebnictví a automobilovém průmyslu, uplatníte ho ale i v zámečnické dílně. Brusky, nůžky na plech a vrtačky vám usnadní a zpříjemní práci.
 

Vrtejte jako profesionál


S pneumatickými vrtačkami KOBE se jako profesionál budete cítit, protože práce vám půjde od ruky. Vrtačky mají vysokou výkonnost a sílu a jsou také šetrné k vašim kloubům díky mechanismu, který snižuje zpětný ráz při vrtání. Pneumatická pistolová vrtačka od KOBE je odolná proti zastavení přetížením a má směrový přední výfuk. Ten odvádí vzduch směrem dolů a zabraňuje víření prachu. Vy tak bez problémů vidíte na svou práci a ta je mnohem bezpečnější. Pneumatická úhlová reverzovatelná vrtačka má možnost přepínání chodu vpravo i vlevo, nemusíte se tak omezovat na jednosměrný chod. Změnu chodu ovládáte konečky prstů. Další z výrobků KOBE je například pneumatická přímá vrtačka s vysokým výkonem a planetovým převodem (oproti klasickým převodům má menší rozměry a vyšší životnost). Pokud rádi brousíte a leštíte, je tu pneumatická úhlová bruska KOBE, která se dá použít i ve stísněných prostorách a má hladinu hluku pouze 85 dB. Bruska slouží nejen k broušení, ale i k odstraňování otřepů a k frézování. Má nízkou hmotnost, kompaktní konstrukci a ergonomicky tvarované držadlo s izolací proti vibracím.

 
 

Výhody pneumatického nářadí

 • Vyšší trvanlivost – v porovnání s elektrickým nářadím, kde pohonem je elektromotor, který se může pokazit, je jednoduchý vzduchový pohon v pneumatickém nářadí velkou výhodou. Nářadí je velice snadné na údržbu a nevadí mu ani několikahodinový nepřetržitý provoz.
   
 • Snadná obsluha a vyšší síla – opět v porovnání s elektrickým nářadím. Díky jednoduché stavbě nářadí je navíc obsluha velmi snadná.
   
 • Nízké náklady – nízká pořizovací cena je jistě výhodou, musíte ale počítat se zakoupením kompresoru na stlačený vzduch, bez kterého pneu vrtačka nepoběží.
   
 • Menší hlučnost – kromě bezpečnosti je výhodou pneumatického nářadí také jeho nižší hlučnost. Neplatí to vždy, ale spousta pneumatických motorů vydává menší hluk, než motory elektrického nářadí.
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen