Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Posviťte si na cestu kvalitními LED světly

Denní světla automobilů zajišťují dobrou viditelnost vašeho vozu. Pořiďte si kvalitní LED svítidla do auta na denní svícení, se kterými budete vidět!

Snadná montáž světel pro denní svícení


Na trhu jsou k dispozici světla na denní svícení od nejrůznějších výrobců. Před jejich nákupem se ujistěte, zdali jsou vhodná pro váš typ automobilu. Například světla denního svícení PHILPS univerzálního charakteru byla speciálně navržena pro snadnou a rychlou montáž na většinu vozů. Mají moderní design a inteligentní nacvakávací systém pro ulehčení instalace.

Světla PHILIPS nabízejí až o 80 % širší paprsek oproti běžným denním svítidlům. Také svítivost je o 125 % vyšší. Jedno balení obsahuje 2 ks LED světel, nacvakávací držáky, extra dlouhé kabely, šrouby, spojovací materiál a modul pro automatické rozsvícení.

Světla jsou vhodná pro různé typy aut

Bílá LED žárovka
Bílá LED žárovka

 

Na našem e-shopu najdete světla denního svícení pro různé vozy, jako je Octavia, Ford, Hyundai a další. Můžete zakoupit nejen sady, ale také jednotlivé žárovky pro případ, že vám některá přestane fungovat. Máme k dispozici žárovky různých typů, jako například bílé žárovky nebo modré žárovky.

Světla denního svícení jsou kulatá, oválná nebo mají zakřivený tvar. Kromě běžného světla pro denní svícení potřebuje každý automobil také mlhovky, které je nutné používat při zhoršené viditelnosti.


LED světla mají větší svítivost než běžná světla do auta


Na denní svícení jsou nejvíce využívaná právě LED světla do auta. Jednoduchá polovodičová součástka má zhruba desetkrát větší účinnost než běžná žárovka. LED světlomety jsou v dnešní době používány i u nižších tříd automobilů.

Jejich výhodou je bílé světlo, které běžná halogenová žárovka neumí. Kvůli výrazné svítivosti jsou zabarvována, v opačném případě by mohla osvětlovat protijedoucí řidiče. Světla na denní svícení musejí být rozmisťována podle určitých parametrů, v daných hranicích však nabízejí dostatek variant. S možnostmi u vašeho typu vozidla vám poradí odborník.

TIP: Kromě světla do auta si u nás můžete zakoupit také praktického parkovacího asistenta se 4 senzory a LED displejem. Jeho instalace zabere jen pár minut a výrazně vám ulehčí parkování vozidla.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory online internetové agentury MarketUP.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen