Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Práce na zahradě. Jste připraveni na sezónu?

 Zahrada to nejsou jen jarní práce, ale také údržba, která trvá po celou sezónu. V hřejivých slunečných dnech je práce na zahradě radostí, ale pouze pokud máte vhodné pracovní nástroje. Jaké vybavení by vám nemělo chybět, abyste mohli udržovat vaši zahradu po celé léto krásně zelenou a svěží?

Zbavujte se plevele šetrně a bez chemie

Na každé zahradě se občas objevuje nevzhledná plevel. Jak se jí snadno a rychle zbavit? Současný trend velí provádět biologickou likvidaci plevele a odstraňování mechu. Na chemické postřiky proto rovnou zapomeňte. Vhodným nástrojem pro odstraňování plevele je šetrný a naprosto nejedovatý vypalovač plevele. Ten může pomoci odstranit plevel z venkovních schodů, vjezdů, teras, parkovacích stání, ale také například z pískoviště. Mimo to jej můžete použít například na podpálení grilu.


Svěží rostliny po celé léto? Základem je správné zavlažování

Máte okrasnou zahradu, na které pěstujete spoustu květin a bonsajů? Pak se rozhodně neobejdete bez důmyslného zavlažovacího systému. Běhat denně s těžkými konvemi, plnými vody, člověka brzy omrzí. Řešení je přitom velice jednoduché. Stačí pořídit si dostatečně dlouhou zahradní hadici, se kterou dosáhnete do všech koutů zahrady. Na hadici upevněte vhodný postřikovač, který vám umožní zalévat rostliny různými proudy vody včetně šetrného rozprašování.

Vyberte si kvalitní sekačku pro udržování trávníku

Zavlažování je velice důležité jak pro rostliny, tak pro trávník, který může v horku vadnout. Když naopak prší, tráva rychle roste a je třeba ji pravidelně sekat. Perfektní pažit vám pomůže udržovat kvalitní sekačka. Můžete si zvolit mezi elektrickými, benzínovými, akumulátorovými a hybridními sekačkami tu, která se hodí právě pro vaši zahradu. Mezi nejoblíbenější patří travní sekačky značky RYOBI.

Doplňte si sortiment zahradního nářadí

Kromě sekaček budete potřebovat také drobné zahradní nářadí, které by mělo být již před začátkem sezóny připravené ve vaší kůlně. Základem pro udržování zahrádky je kvalitní zahradní motyka. Při starosti o stromy a stromky zase jistě využijete sekerku nebo zahradnické nůžky. Pokud už jste vybaveni na sezónu, přečtěte si také, na jaké práce byste rozhodně neměli na jaře zapomenout.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen