Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Prodávané značky

Společnost Rommar je výhradním distributorem produktů několika španělských firem jako XUBI, RENOGEAR a ZUAZO, výrobců vysoce kvalitních převodových kol, otočových ložisek a kuličkových šroubů. Kromě toho je distributorem firem TIMKEN, FBJ, ABB, AEG, RYOBI, Milwaukee a Fuchs, rovněž smluvním partnerem celé řady výrobců jako SKF, ZKL, Kennedy, Senator, Yamoto, Sherwood, Philips, Edison, Matlock, WD40, Permatex, CTEK, WITTE, BONDHUS, Knipex, SOUDAL a nářadí světových značek.
 
ABB

Přední světová firma ABB poskytuje služby v oblasti automatizace průmyslových procesů a rozvodu energie. Použití technologie pro energetiku a automatizaci umožňuje zákazníkům ekologickým způsobem zvyšovat produktivitu a výkonnost výroby i efektivněji využívat energii. Portfolio zahrnuje elektroinstalační materiál, přístroje nn i vn, rozvaděče, transformátory, řídicí systémy a mnoho dalšího.

SKF

Akciová společnost SKF Ložiska je oficiálním zástupcem švédského koncernu SKF AB, působící v ČR nepřetržitě od roku 1919. Pestrá produktová škála nabízí ložiska všech typů, jejich repase, montáž a demontáž, sady nářadí, repase vřeten obráběcích strojů, maziva, centrální mazací systémy, filtry, filtrační jednotky, hřídelové, ploché a hydraulické těsnění nebo lineární vedení.
 

Timken

Společnost Timken patří mezi renomované přední světové výrobce kuželíkových ložisek a souvisejících produktů. Valivá ložiska značky Timken jsou preferovaná v širokém spektru průmyslových odvětví, jako je letectví, automobilový průmysl, stavebnictví, spotřební průmysl, obrana, energetika, průmyslová zařízení, zdravotnictví, těžký průmysl, obráběcí stroje, řízení polohy, energie a železniční dopravy.
 

ZKL

Brněnský koncern ZKL je tradiční český výrobce valivých ložisek a řadí se mezi největší výrobce speciálních a technologických ložisek ve střední Evropě. Filozofie firmy spočívá v prosazování flexibility a rychlosti v plnění požadavků zákazníka a schopnosti přijmout odpovědnost. Ve všech odvětvích uplatňuje šetrný přístup k životnímu prostředí.
 

FBJ

FBJ produkuje mnoho standardních a specializovaných typů valivých ložisek pod japonským průmyslovým standardem (Japan Industrial Standard - JIS) a Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO). Vysoce kvalitní ložiska nacházejí uplatnění v průmyslovém sektoru, automobilovém průmyslu a zemědělství.

Cromwell

Společnost Cromwell je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízí rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusné materiály, měřicí přístroje, vybavení pro garáže a dílny a další pomůcky pro nejrůznější přidružené pracovní činnosti a aplikace.

Knipex

Společnost Knipex se specializuje na kleště všeho druhu od stavitelných klíčů, přes hasáky a hákové klíče po sortiment běžných štípacích kleští, kleští na seegr pojistky až po kombinované kleště. Celý sortiment se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností.


FUCHS

Společnost Fuchs dnes patří se svými 4 200 zaměstnanci v 75 dceřiných firmách k největším olejářským společnostem na světě. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití od strojírenského průmyslu po průmysl automobilový přes stavebnictví a zemědělství. Vedle standardních výrobků a řešení šitých na míru poskytuje firma i rozsáhlou poradenskou a servisní činnost.
 

Rubena

Společnost Rubena se řadí mezi tradiční české výrobce pryžových, pryžokovových a pryžotextilních produktů. Nejdůležitější částí sortimentu jsou těsnicí prvky, jako jsou o-kroužky, manžety, stírací kroužky a hřídelová těsnění - gufera, také pryžové vytlačované profily, desky, fólie a hadice. V produktovém portfoliu nechybí ani silentbloky, pryžotextilní vlnovce vzduchového pružení, klínové řemeny a v neposlední řadě velopláště a veloduše.
 

AutoMax

Společnost AutoMax je přední distributor autodoplňků, doplňků pro tuning a autokosmetiky světových a renomovaných výrobců. Nabízí komplexní sortiment a příslušenství pro mytí a údržbu automobilů nebo mycí linky. Najdete zde také střešní boxy, nosiče, přídavné světlomety, kryty kol, plastové doplňky, laděné výfuky, neony a autoznaky.
 

WD-40

WD-40 je vysoce kvalitní univerzální produkt, který ochrání výrobky před korozí a svou maximální přilnavostí ke každému povrchu vytěsňuje veškerou vodu oproti jiným lehkým mazivům, penetračním olejům a antikorozním přípravkům. Díky své univerzálnosti nachází uplatnění v domácnosti, průmyslu i strojírenství.

CTEK
Společnost CTEK patří mezi výrobce velmi kvalitních a spolehlivých nabíječek akumulátorů pro široké použití v automobilovém a motocyklovém průmyslu. Švédská společnost nabízí zároveň sortiment nabíheček pro karavany a lodě včetně vodních skůtrů a zahradní techniky. Kvalitu výrobků podtrhuje i fakt, že nabíječky CTEK jsou často hodnoceny v testech, např. německý Autobild ale i v testech českých českých firem. Prvidelně uvádějí na trh nové generace nabíječek s vylepšením pro technologii EFB a AGM akumulátorů.


Motobatt
Akumulátory značky MOTOBATT si získávají stále větší popularitu v oblasti motocyklového průmyslu. Jedná se o velmi kvalitní a velmi silné akumulátory s dlouhou životností při správném zacházení. Tyto akumulátory se vyznačují velkou variabilitou použití ve všech motocyklech. Svou oblibu získali i díky standarnímu provedení se 4 vývody, které se využívají na napájení USB konektivity nebo přímo k napájení navigací či přídavných osvětlení.


Milwaukee

Společnost Milwaukee vyrábí své profesionální elektrické ruční nářadí v příznačné červené barvě pro napětí 120 a 230 V umožňující celosvětové použití. Rozsáhlý výrobní program zahrnuje přes 500 různých modelů nářadí a sahá od kompletního sortimentu akumulátorového nářadí, přímočarých pil Sawzall®, vrtaček, pil, brusek a kladiv přes sady nářadí vyvinuté pro speciální použití, až po stojany pro diamantové vrtání, magnetické vrtací systémy, šroubovací systémy Sharp-Fire® a akumulátorové dávkovací pistole.

RYOBI

Společnost RYOBI je jedním z největších a nejinovativnějších výrobců elektrického ručního nářadí a zahradní techniky. Nabízí svým zákazníkům spolehlivé výrobky s vynikajícím výkonem a spolehlivostí. Ryobi nářadí a zahradní technika usnadňuje práci lidí po celém světě. Společnost vybudovala solidní a záviděníhodnou reputaci, a to na základě vývoje a znalosti toho, co přesně lidé očekávají od jejich elektrického nářadí a zahradní techniky. V sortimentu naleznete vše od elektrického i akumulátorového nářadí, jako jsou příklepové vrtačky, brusky, přímočaré pily, akumulátorové šroubováky, a mnoho dalšího až po kompletní sortiment zahradní techniky v akumulátorovém, elektrickém i benzínovém provedení, jako jsou sekačky, vyžínače, motorové pily, plotostřihy, křovinořezy a další... 


AEG
Divize AEG POWERTOOLS prošla roku 2009 výraznou změnou – dodala svým výrobkům nový dynamický a charakteristický vzhled a na trh uvedla více než 40 nových výrobků. Jejich produktové portfolio tvoří aku nářadí, jako jsou velmi výkonná kladiva, příklepové vrtačky, šroubováky a brusky.

SOUDAL
Soudal je tradičním výrobcem veškerého sortimentu tmelů, silikonů, akrylů, penetrací, montážních pěn a mnoho dalšího pro použití v domácnostech, firmách ale i ve velkých průmyslových podnicích, kde se dbá na kvalitu a dlouhou trvanlivost výrobků.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen