Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Průmyslové vysavače


Velký výkon, velká kapacita nádoby a využití v náročných podmínkách. To jsou hlavní vlastnosti akumulátorových a elektrických průmyslových vysavačů, které vynikají spolehlivou pevnou konstrukcí a možností snadné a rychlé výměny příslušenství.


Průmyslový vysavač s automatickým dvojfiltrem


MILWAUKEE AS 300 EMAC
je průmyslový vysavač s automatickým dvojfiltrovým  systémem a nádobou o objemu 30 litrů. Flitr je přitom velmi odolný a vhodný na praní. Průmyslový vysavač MILWAUKEE AS 300 EMAC zároveň disponuje antistatickým systémem a automatickým zapínáním při použití s nářadím.

 

V základní výbavě přístroje nechybí chromová kovová hadice s rychloupínáním, dvě kovové chromové kovové trubice nebo také například dýzy na podlahy na suché i mokré použití.

 


Vysaje každé zrnko prachu. Dokonale!


Vysavač na prach M18 CDEX-0 Milwaukee SDS Plus je typ vysavače, který je speciálně konstruovaný pro efektivní sběr prachu s automatickým provozem aktivovaným hlavním vypínačem na nářadí. Součástí vysavače je filtr HEPA, jenž je obecně považován za nejlepší filtr zachycující částice všech velikostí s účinností 99,75 %.

 


Jednou z dalších výhod tohoto průmyslového vysavače na prach je sběrná nádoba, která pojme skutečně velký objem nečistot. Hliníkovou trubku pro odsávání prachu lze nastavit podle velikosti vrtáku s maximální délkou 16 mm a hloubkou 90 mm.

 


Luxusní lux na mokré i suché vysávání


Průmyslový vysavač Ryobi VAC30 má horní rukojeť a široké rozpětí nohou s kolečky, které zajišťují snadnou a velice stabilní pohyblivost. To však není ta nejhlavnější vlastnost, kterou tento 8kilogramový průmyslový vysavač má. Ryobi VAC30 je totiž speciálně určen k mokrému i suchému vysávání. K tomu účelu obsahuje v dolní části 30 litrové nádrže tzv. vypouštěcí ventilek, který je určen pro rychlé a snadné vyprazdňování tekutého obsahu. Pro efektivní a rychlé vysátí špíny pak slouží funkce dmychadla.

 

Auto On / Off vakuový vypínač se automaticky spustí při zapojení nářadí a automaticky se i vypne 10 sekund poté, co vysaje poslední zbytky prachu.

 


Další typy kvalitních průmyslových vysavačů naleznete zde

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen