Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Slyšíte trávu růst? Zatněte jí tipec se sekačkami RYOBI

Rozhodujete se pro koupi nové sekačky na trávu a zvažujete, zda si pořídit elektrickou sekačku, nebo aku sekačku? A co takhle hybridní sekačka? Šťávu do ní můžete pumpovat elektrickým kabelem i akumulátorem. Vůbec tak nejste omezeni prostorem.   

 

Spojte příjemné s užitečným


Pokud neustále řešíte problém, do jaké vzdálenosti vám vydrží kabel elektrické sekačky na trávu, nebo za jak dlouho se vaší zahradní pomocnici vybije akumulátor, nová hybridní sekačka RYOBI 36V je pro vás tím nejlepším řešením. Jedná se totiž o akumulátorovou sekačku na trávu a elektrickou sekačku v jednom. Tento převratný přístroj spojuje příjemné s užitečným, jelikož travnatý povrch můžete upravovat kdekoli chcete. Jak to funguje v praxi?

Sekačka RYOBI

Sekačka z obou světů


S hybridní sekačkou RYOBI 36V si podle vašeho uvážení můžete pohodlně vybrat, zda využijete její permanentní výdrž při napájení kabelem, nebo jestli při sekání trávy zvolíte komfort poskytovaný napájením přes akumulátor. Ten vám při standardním nastavení vydrží tři hodiny. Inženýři z firmy RYOBI při výrobě této sekačky na trávu kladli důraz především na její flexibilitu.


Přizpůsobivá pomocnice


RYOBI 36V se vám tak při vaší práci na zahradě přizpůsobí přesně tak, jak potřebujete. Skládací koš na trávu pro jednoduché a kompaktní uložení, sklopná rukojeť a až 5 různých nastavitelných výšek pro vaše lepší pohodlí staví hybridní sekačku RYOBI 36V do role zcela výjimečné zahradní pomocnice.


Elektrické sekačky na trávu


Pokud je vaše zahrada menší, doporučujeme vám elektrické travní sekačky RYOBI napájené kabelem. Jejich hlavní předností je nízká hmotnost, tichý chod, snadná ovladatelnost a jednoduchá údržba. Vybrat si u nás můžete z několika typů, přičemž cena sekaček na trávu je v tomto případě velmi příznivá. Žhavou novinkou je elektrická travní sekačka RYOBI s výkonným motorem 1800 W , šířkou záběru 40 cm a obsahem koše 50 l. Na ní jistě oceníte i ergonomické provedení rukojeti Vertebrae™ s vertikální i horizontální polohou, která má navíc tři nastavitelné výšky.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory online marketingové agentury MarketUP.


Další články:
Různé druhy ložisek, 7 věcí, které byste o nich měli vědět
Proč používat pneumatické nářadí
Boxy na ruční nářadí, poradíme, podle čeho si vybírat
Šroubováky Milwaukee, sáhněte po kvalitě


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen