Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Špičkové LED svítilny. Posviťte si na vaši práci!

Ať už při vaší práci potřebujete osvítit velkou plochu nebo detaily na menších plochách, budou vám LED svítilny vždy těmi nejlepšími pomocníky. V nabídce také máme výkonné bateriové svítilny a aku svítilny od prověřených výrobců, jako jsou Milwaukee a Ryobi.
  

LED diody vydrží déle než žárovka

Jako první vám z naší nabídky představíme ruční LED svítilnu M18 TLED-0 od firmy Milwaukee. Její pracovní světlo má hodnotu 160 lumenů, takže poskytuje zcela jasné osvětlení LED diodami. Ty přitom vydrží mnohem déle než běžné žárovky.

Dalšími výhodami této ruční LED svítilny je vysoká odolnost proti vlhkosti a 90stupňová otočná hlava. Zároveň obsahuje integrovaný hák, takže ji můžete snadno zavěsit na stěnu a používat při práci obě ruce.

Dobíjecí svítilna s magnetickými zády


Pokud naopak sháníte svítilnu, kterou byste mohli bez problému připnout k jakémukoli magnetickému materiálu, doporučujeme vám LED svítilnu Milwaukee M12 se speciální magnetickou zadní částí. Vhodným typem baterie do této svítilny je Li-ion, můžete ji tedy pohodlně a snadno nabít, kdykoli potřebujete.
Led svítilna Milwaukee
Led svítilna Milwaukee


Hledáte aku svítilnu s dokonalou stabilitou?


Z rodiny ručních akumulátorových svítilen vyniká nejen cenou, ale také svými vlastnostmi. Řeč je o aku svítilně Ryobi ONE+. S intenzitou světla 150 lumenů, vahou pouhých 0,3 kg a otočnou hlavou pro perfektní osvětlení potřebné plochy je tato svítilna ideálním parťákem do všech míst se špatnou viditelností. Navíc má plochou základnu, která zaručuje výbornou stabilitu a slouží i jako dekorační prvek.

Bateriová svítilna s neotřesitelnou základnou


Na závěr bychom z naší nabídky rádi vyzvedli ruční dobíjecí bateriovou svítilnu CKF120LM Ryobi, která má, stejně jako aku svítilna Ryobi ONE+, otočný reflektor pro optimální osvětlení velké plochy. Obsahuje i skutečně bytelnou plochou základnu, zajišťující perfektní stabilitu, takže na většinu ploch padne jako ulitá. Bateriová svítilna CKF120LM je ideálním doplňkem k lithiovým aku vrtačkám 12V řady LSDT.  

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory online marketingové agentury MarketUP (EN).


Související články:
Posviťte si na cestu kvalitnímy LED světly

Další články:
Automobilová ložiska SKF
Nabíječka do auta. Vyberte tu nejlepší
Sortiment elektrického nářadí

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen