Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Šroubováky Milwaukee: Sáhněte po kvalitě

Potřebujete kvalitní aku šroubovák, který zajistí opravdu pohodné šroubování? Díky ergonomickému tvaru a nastavitelnosti madla jsou aku šroubováky Milwaukee jedněmi z nejoblíbenějších na trhu.  Vyzkoušejte jeden z aku šroubováků, které jsou vhodné pro domácí kutily i profesionály a nabízejí řadu pokročilých funkcí.

Aku šroubovák C12 D MILWAUKEE


Aku šroubovák od firmy Milwaukee je kompaktní výkonný šroubovák, který se s délkou 160 mm hodí i pro práci ve stísněných prostorech. Pracovník jistě ocení signalizaci zbývajícího času do nutnosti dalšího nabití nebo přesné a rychlé uchycení a výměnu šroubováku. Kompaktní výkonný šroubovák Milwaukee má šrouby na vrtání do dřeva o velikosti 6 mm.


Jaké jsou další výhody?

  • Doba nabíjení pouze 30 minut
  • Hmotnost včetně akumulátoru 0,9 kg
  • Štíhlé madlo pro snadnou manipulaci

·         Vestavěná LED dioda pro osvětlení místa práce

Milwaukee Aku kompaktní šroubovák
Milwaukee Aku kompaktní šroubovák

 

Milwaukee Aku kompaktní 2-rychlostní šroubovák FUEL M12 CD-0 12V


Dalším oblíbeným nástrojem od firmy Milwaukee je kompaktní dvourychlostní šroubovák s napětím 12V. Jeho kroutící moment je 37 Nm, má dvě rychlosti s různými frekvencemi otáček. Uživatel ocení ukazatel stavu baterie, díky němuž se nikdy nestane, že se octnete rázem na nule. Maximální průměr pro vrtání do dřeva je 25 mm, při vrtání do železa můžete dělat otvory až do 10 mm.

Milwaukee M12 BD-202C Aku subkompaktní šroubovák 12V 2,0Ah RED Li-Ion 30Nm


Posledním nástrojem, který v našem seznamu nesmí chybět, je subkontaktní aku šroubovák Milwaukee. Díky jeho malým rozměrům je vhodný pro práci v úzkých prostorách, v délce má pouze 175 mm. Velkou výhodou je měkká rukojeť s podložkou pro nejlepší ergonomii a přilnavost. Nabízí také LED osvětlení pracovního prostoru a indikátor stavu nabití baterie. Nabíjení nezabere více, než 40 minut. Součástí jednoho balení jsou 2 ks akumulátoru, nabíječka, kufr a šroubovák.


Veškeré technické parametry šroubováků značky Milwaukee i dalších praktických nástrojů najdete na stránkách našeho e-shopu.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory online internetové agentury MarketUP.
 


Další články:
Dlouhá životnost Auta
Různé druhy ložisek
Sortiment elektrického ručního nářadí AEG
Automobilová ložiska SKF 
Tmely SOUDAL jsou vhodné na každý materiál


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen