Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Tmely SOUDAL. Vhodné na každý materiál, stačí si jen vybrat

Pokud potřebujete vyrovnat nerovnost povrchu, vyplnit spáry či utěsnit prostor proti vodě, doporučujeme vám tmely SOUDAL. Jsou extrémně spolehlivé, vysoce přilnavé a lehce se nanášejí. Na co všechno se hodí? Je toho opravdu hodně…
 

Akrylový tmel univerzálním pomocníkem


Pokud sháníte něco skutečně univerzálního, akrylový tmel SOUDAL vám bude velice dobrým pomocníkem. Tento přetíratelný tmel na bázi akrylátu je vhodný na těsnění spár a trhlin v omítkách i koutových spojů stěn a stropů. Hodí se také na spáry kolem rámů oken, dveří, schodů i podlahových či jiných dekorativních lišt. Zároveň má tento tmel velmi dobrou přilnavost k porézním materiálům a hliníku. Je vodě odolný a po vytvrzení se dá přetřít všemi běžnými barvami.
 

Sanitární tmel do koupelny

akrylový tmel Soudal
 
Jako dalšího spolehlivého pomocníka vám představujeme sanitární tmel SOUDAL. Jedná se o speciální tmel na bázi silikonizovaného akrylátu. Je odolný vůči plísním, snadno omyvatelný a vodotěsný. Je tedy ideální pro tmelení spár v prostorách se zvýšenou vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety či sanitární místnosti. 
 

Tmel na auto


Velkým pracantem z „klanu“ tmelů SOUDAL je pružný lepící tmel SOUDAL Fix ALL Classic 290g bílý. Ten je určen pro tmelení, lepení a spojování širokého spektra savých i nesavých materiálů v interiéru i exteriéru. Tmel SOUDAL Fix ALL Classic charakterizuje tak dokonalá přilnavost a lepivost, že se hodí téměř na všechen materiál, na který si vzpomenete (omítky, beton, kov dřevo, zrcadlo, porcelán, sklo a mnoho dalších.). Využít ho tedy můžete nejen doma nebo na stavbě, ale i k tmelícím či lepícím pracím na automobilu. Není tak problém zatmelit s ním ani konstrukční vibrační spoje.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory z digitální online agentury MarketUP.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen