Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Úhlové brusky Milwaukee na broušení i řezání

K čemu slouží úhlová bruska? Řezání, broušení, čištění betonu i dalších materiálů, vše bez problémů zvládne. Na to, s čím vším vám může úhlová bruska pomoci, je cenově velice dostupná. Brusku můžete zakoupit levně na našich stránkách.

Milwaukee brousí do hladka

Brusku Milwaukee můžete použít k odstraňování rzi z kovových konstrukcí, ale také k broušení nátěrů starých dřevěných trámů před tím, než je začnete natírat novou barvou. Umožňuje vyleštit i staré zábradlí nebo jakoukoliv železnou či mosaznou konstrukci, která potřebuje obnovit.

Bruska zvládne i řezání betonu

Náhled úhlové brusky Milwaukee 
Úhlová bruska

 

Úhlová bruska slouží nejen k čištění a broušení různých materiálů, ale můžete ji použít také k řezání. Bruska Milwaukee zvládne dokonce řezání betonu. Bruska na dřevo, sádrokarton i beton umí řezat plastové i kovové trubky, dlaždice z keramiky nebo betonu i dřevěné desky.

Jak vybrat vhodnou brusku podle velikosti?


Při výběru brusky se orientujte podle velikosti kotouče. Existují brusky už od 115 milimetrů. Jsou velice lehké a kompaktní, můžete je držet v jedné ruce. Do domácí dílny brusky o velikosti 115 nebo 125 mm obvykle bohatě stačí.

Pro hlubší zářezy je vhodná větší bruska. Brusku s průměrem kotouče 230 mm už v jedné ruce rozhodně neudržíte. Jednoduše s ní uřežete i větší průměry trubek, bez problémů nařeže i betonové dlaždice zámkové dlažby. Má převážně profesionální využití.

Příslušenství úhlové brusky


Při nákupu úhlové brusky se dívejte na příslušenství. Nejdůležitější je vybrat vhodný kotouč. Existují brusné nebo řezné kotouče, vhodné výhradně pro broušení, nebo pro řezání. Existují však také hybridní univerzální kotouče, které můžete používat v případě, že děláte obě činnosti a nechcete kotouč pořád střídat.

Náhled loga Milwaukee 
Logo Milwaukee
 

Úhlové brusky Milwaukee mají měkký start a konstantní výkon. Jejich statory jsou pokryty kvalitní pryskyřicí, která chrání brusku a prodlužuje její životnost. Kromě brusek Milwaukee u nás najdete také kvalitní úhlové nebo aku úhlové brusky Ryobi.

Článek jsme připravili ve spolupráci s redaktory z agentury MarketUP.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen