Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Zvedáky na osobní auta do dílny i na cesty


Snad každý řidič potřebuje alespoň jednou za život zvedák na auto. Propíchnutá pneumatika není nic příjemného, když však máte po ruce kvalitní zvedák neboli hever, výměnu snadno zvládnete za několik minut. Existují přenosné zvedáky do auta, které můžete vozit s sebou, ale také větší hevery, vhodné například pro opravy automobilů. Představujeme vám několik typů.

Zvedáky podle pohonu? Nejběžnější je hydraulika


Zvedáky na osobní nebo nákladní auta mohou mít několik druhů pohonů. Nejběžnější jsou hydraulické zvedáky na auta. Například hydraulický zvedák KENNEDY uzvedne až 20 tun, je proto vhodný nejen pro osobní, ale také pro nákladní automobily. Existují však také menší hydraulické zvedáky na osobní auta s nosností 3 i méně tun. Mezi další oblíbené typy pohonů patří například šroubový neboli mechanický a pneumatický.

Pojízdný hydraulický hever na auto usnadní manipulaci


Kromě statických zvedáků existují také pojízdné hevery. Hydraulický hever na auto, který je pojízdný, bývá využívaný především v dílnách, garážích nebo servisech. Pohyblivá kolečka umožňují pohodlnou manipulaci s heverem. Také pojízdné hevery mají různé nosnosti, například zvedák od firmy COMPASS unese až 2 tuny.

Sloupové a nůžkové zvedáky: Pro autodílny nepostradatelné


Pracovníci v autodílnách obvykle využívají nůžkové nebo sloupové zvedáky, z nichž každý má trochu jiné výhody. Nůžkové zvedáky mívají nižší hmotnost, vynikají dobrou mobilitou a nejsou tolik náročné na místo, jako sloupové zvedáky. Přesto si mnozí majitelé dílen nedokáží představit svou práci bez sloupových zvedáků. Ty se kotví přímo do podlahy a umožňují dělat jakékoliv práce přímo pod vozidlem.

Pokud se rozhodujete pro zvedák na auto pro běžné použití, asi vás bude zajímat také jeho cena. Obyčejné zvedáky do auta jsou k dostání v ceně již od několika stovek korun. Na našich stránkách si můžete vybrat z různých druhů zvedáků podle vašich potřeb. 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Ložiska a nářadí | ROMMAR s.r.o. | Na Břehu 766/27 | Praha 9 - Vysočany, 190 00 | Tel.: +420 283 843 109 | E-mail: vysocany@rommar.cz

Powered by Fastcentrik | Online marketing zajišťuje: MarketUP

JavaScript musí být povolen