Popis produktu

BALLISTOL udržuje a chrání syntetický materiál odolný vůči oleji, chrání jeho pružnost a chrání před vysycháním a obtěžováním. Zabraňuje v zimě lepidlo z gumových dveří, obnovuje lesk syntetických povrchů bez vytváření mastného filmu.


Dům a zahrada
Na zadřené dveřní zámky, vrzající dveřní panty, okenní závěsy, k ošetřování zahradních přístrojů jako jsou např. nůžky, vozíček s hadicí, sekačky atd. Pro šicí stroje, psací stroje, kola a mopedy. BALLISTOL ošetřuje dveře, skříně, stoly a židle: přírodní dřevo se regeneruje, skvrny od vody jsou odstraněny, dřevo opět získá svůj původní matný lesk.


Kůže a srst:
BALLISTOL je laskavý k pokožce a zcela neškodný při neúmyslném použití. Je ideální pro péči o pláště zvířat, pro čištění jejich vnějších uší a pro koně, hřívy a kopyta.


Zbraně:
BALLISTOL chrání proti korozi, maziva, čistí a působí proti zbytkům prášku, olova, mědi a tombaku. Zasahuje do nejkvalitnějších trhlin a rozpouští staré znečištění a pryskyřice nevhodných olejů. Neutralizuje zbytky spalování. Také čistí, udržuje a uchovává dřevěné zásobníky a kožené pistole.


Životní prostředí:
Tento výrobek je vyroben z přírodních látek. Je bezpečný pro lidi i zvířata. Ani jeho použití, ani jeho přirozený rozklad nebudou znečišťovat životní prostředí. Bílý olej používaný pro výrobu je z lékařského hlediska naprosto čistý.


 
BALLISTOL obsahuje neškodnou kombinaci antioxidantů a léčivých olejů, takže není náchylný k stárnutí a po celé roky se nereprodukuje.


BALLISTOL pro tisíc a více použití!


Díky svým farmaceuticky čistým látkám může být také použit v procesu výroby potravin.


BALLISTOL je dostupný ve skleněné láhvi o objemu 50 ml, v plechovce s objemem 500 ml, ve větších rozměrech až do 200 litrů a ve spreji do 50 ml, 100 ml, 200 ml a 400 ml. Náš postřikovač obsahuje 250 ml a je nejvíce ekonomickou alternativou k aerosolům.

Uživatelské recenze