Ballistol univerzální olej 50ml sklo víceúčelový olej

Kód: 21000
Neohodnoceno
Značka: Ballistol
79 Kč / ks 65 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
víceúčelový olej, jedinečný, mnohostranný a ekologický

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALLISTOL udržuje a chrání syntetický materiál odolný vůči oleji, chrání jeho pružnost a chrání před vysycháním a obtěžováním. Zabraňuje v zimě lepidlo z gumových dveří, obnovuje lesk syntetických povrchů bez vytváření mastného filmu.

Dům a zahrada
Na zadřené dveřní zámky, vrzající dveřní panty, okenní závěsy, k ošetřování zahradních přístrojů jako jsou např. nůžky, vozíček s hadicí, sekačky atd. Pro šicí stroje, psací stroje, kola a mopedy. BALLISTOL ošetřuje dveře, skříně, stoly a židle: přírodní dřevo se regeneruje, skvrny od vody jsou odstraněny, dřevo opět získá svůj původní matný lesk.

Kůže a srst:
BALLISTOL je laskavý k pokožce a zcela neškodný při neúmyslném použití. Je ideální pro péči o pláště zvířat, pro čištění jejich vnějších uší a pro koně, hřívy a kopyta.

Zbraně:
BALLISTOL chrání proti korozi, maziva, čistí a působí proti zbytkům prášku, olova, mědi a tombaku. Zasahuje do nejkvalitnějších trhlin a rozpouští staré znečištění a pryskyřice nevhodných olejů. Neutralizuje zbytky spalování. Také čistí, udržuje a uchovává dřevěné zásobníky a kožené pistole.

Životní prostředí:
Tento výrobek je vyroben z přírodních látek. Je bezpečný pro lidi i zvířata. Ani jeho použití, ani jeho přirozený rozklad nebudou znečišťovat životní prostředí. Bílý olej používaný pro výrobu je z lékařského hlediska naprosto čistý.

 
BALLISTOL obsahuje neškodnou kombinaci antioxidantů a léčivých olejů, takže není náchylný k stárnutí a po celé roky se nereprodukuje.

BALLISTOL pro tisíc a více použití!

Díky svým farmaceuticky čistým látkám může být také použit v procesu výroby potravin.

BALLISTOL je dostupný ve skleněné láhvi o objemu 50 ml, v plechovce s objemem 500 ml, ve větších rozměrech až do 200 litrů a ve spreji do 50 ml, 100 ml, 200 ml a 400 ml. Náš postřikovač obsahuje 250 ml a je nejvíce ekonomickou alternativou k aerosolům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Maziva a aditiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BALLISTOL – Značka pro lidi, zvířata a vše mechanické.
Tradiční rodinná firma a specialista na maziva ke zbraním do dílny a pro lidi a zvířata.
Nahlédněte do katalogu a pokud není u nás na e-shopu nejdete, objednáme a dodáme.

Katalog produktů