BG 208 44K PLATINUM 325ml dekarbonizace spalovacího a vstřikovacího systému benzínových

Kód: BG208
4 hodnocení
Značka: BG
557 Kč 460 Kč bez DPH
Skladem
profesionální přípravek na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému benzínových motorů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému benzínových motorů se 100% účinností.
Profesionální produkt k efektivnímu odstranění karbonových úsad z nejmodernějších klasických a především přímovstřikových benzínových motorů GDI, TSI, FSI, TFSI, THP apod. Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Preventivním použitím přípravku BG 44K® udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

Umožňuje výkonné čištění technologických konstrukcí motorů. Je obzvláště účinný při odstraňování odolných usazenin olejů a paliv v systémech GDI, TSI, FSI, TFSI, THP s chudou směsí. Vyčistí celý palivový systém včetně vstřikovačů paliva, sacích ventilů, přípojek, palivových filtrů, spalovacích komor a jednotky snímače paliva. BG 208 44K PLATINUM snižuje problémy způsobené nahromaděním usazenin, jako jsou kolísání otáček motoru, vynechávání zapalování, pokles, zpoždění i ztráty výkonu. Je kompatibilní se všemi druhy paliv palivového systému, s pohonnými lihovými směsi a běžnými palivovými přísadami. Neobsahuje alkohol, nepoškozuje katalyzátor ani sensor kyslíku

POZNÁMKA: Po vyčištění pomocí BG 208 44K® PLATINUM, pravidelně používejte BG Supercharge®II, PN 2026E. Zabráníte tak tvorbě usazenin v palivovém systému a motoru, zlepšíte jízdní vlastnosti a snížíte spotřebu paliva. Doporučujeme aspoň pro každou 5. nádrž!

Dávkování BG 208 44K PLATINUM:
1x za 7500 km (kratší trasy) - 15000 km (pouze dálkový provoz) přidejte jedno balení 325 ml do maximálně 75 litrů paliva. V tom okamžiku nepřidávejte do paliva žádná jiná aditiva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: