Popis produktu

Fuchs 10W-40 Silkolene Comp 4 , syntetický, 4L
Olej COMP 4 SAE 10W-40 je motorový olej na syntetickém základě se složením výrazně snižujícím opotřebení, které bylo ověřeno při závodech. Byl vyvíjen, aby zajišťoval vynikající ochranu vysoce zatíženým čtyřdobým motorům silničních i závodních strojů používajících všechny typy paliva od obvyklých až po závodní benzíny.
lej COMP 4 SAE 10W-40 využívá syntetické estery odvozené o technologie leteckých maziv, které zaručují vynikající ochranu proti opotřebení v širokém rozsahu provozních teplot. Jeho pokročilé povrchové vlastnosti poskytují životně důležitou ochranu pístům i válcům, vačkám i ložiskům a to i během studeného startu, ještě než je dosaženo plného tlaku oleje.
Vynikající tepelná a smyková stabilita oleje COMP 4 zajišťuje "stay-in-grade" po celou dobu používání. Vysoká pevnost filmu snižuje tření i opotřebení a zaručuje spolehlivost motoru i převodů a dlouhou životnost součástí. Toto vysoce detergentní složení je navrženo tak, aby byla zajištěna čistota vnitřních povrchů motoru a tak dosažena optimální účinnost a spolehlivost motoru. Specifikace: API SL
Doporučení FUCHS: JASO MA, JASO MA2

Uživatelské recenze

Rostas29. leden 2018 14:14:31

produkt zatím neohodnotim jen chci napravit mensi chybu v popisu k produktu mate oznaceno Specifikace: API SG/SH/SJ . Co z je chybne, výrobce uvadi u toho to produktu API SL. Dekuji. Komentař klidne smažte.