Fuchs Silkolene PRO 4 PLUS SAE 5W-40 1 litr

Kód: PRO 4 PLUS 5W-40
Výprodej Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Fuchs
409 Kč / ks 338 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Fuchs Silkolene PRO 4 PLUS SAE 5W-40 1 litr

Detailní informace

Jsme autorizovaný prodejce
Garance originality
Víc než 10 let zkušeností

Detailní popis produktu

Plně syntetický závodní olej pro čtyřdobé motocyklové motory. Receptura na bázi nejmodernější esterové syntézy. Určen pro použití v motocyklech kategorie Superbike, Supersport a v produkčních závodních strojích.
API SG/SH/SJ, JASO MA

PRO-4 PLUS je plně syntetický motorový olej pro použití při závodech i v silničním provozu. Nabízí vynikající ochranu proti opotřebení, nízké tření a uchování “stay-in-grade” za takových tlaků a teplot, které se vyskytují jen v motorech a pohonech závodních motocyklů.
Použitím základové kapaliny ze syntetických esterů a technologie odvozené z maziv pro letecké proudové motory nabízí PRO-4 PLUS podstatně vyšší únosnost a pevnost filmu, než jakou dosahují konvenční ropná maziva nebo syntetické uhlovodíky (PAO).
PRO-4 PLUS byl vyvíjen pro závodní použití, byl obsáhle zkoušen při světových i národních závodech superbiků a je také vhodný pro vysoce výkonné nebo vysoce vyladěné motory silničních biků.
Výsledky ze zkušebny i rozsáhlé zkušenosti ze závodů ukazují výrazné zvýšení výkonu, přičemž vynikající vysoká tepelná stabilita činí PRO-4 PLUS ideálním pro závody superbiků a vytrvalostní závody. Syntetické estery zajišťují výjimečnou pevnost filmu a vynikající ochranu povrchu, která snižuje opotřebení pístů i válců, vaček, zdvihátek i ložisek od prvních několika sekund ještě před dosažením plného tlaku oleje až po maximální provozní teplotu motoru.
Vysoký viskozitní index, výjimečná smyková stabilita a vynikající tepelná stabilita zajišťují podmínky “stay-in-grade” a činí PRO-4 PLUS ideálním pro vysoce vyladěné motory.
Vysoká detergence zaručuje výjimečnou čistotu motoru. Jedinečné složení rychle uvolňuje vniklý vzduch a minimalizuje tak riziko nedostatku oleje.
Je vhodný pro silniční stroje tehdy, kdy je doporučován olej s parametry API SF nebo SG, SAE 10W-50.

Doplňkové parametry

Kategorie: LIKVIDACE ZÁSOB Z PRODEJNY
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: