Popis produktu

Plně syntetický závodní olej pro čtyřdobé motocyklové motory. Receptura na bázi nejmodernější esterové syntézy. Určen pro použití v motocyklech kategorie Superbike, Supersport a v produkčních závodních strojích.
API SG/SH/SJ, JASO MA

PRO-4 PLUS je plně syntetický motorový olej pro použití při závodech i v silničním provozu. Nabízí vynikající ochranu proti opotřebení, nízké tření a uchování “stay-in-grade” za takových tlaků a teplot, které se vyskytují jen v motorech a pohonech závodních motocyklů.
Použitím základové kapaliny ze syntetických esterů a technologie odvozené z maziv pro letecké proudové motory nabízí PRO-4 PLUS podstatně vyšší únosnost a pevnost filmu, než jakou dosahují konvenční ropná maziva nebo syntetické uhlovodíky (PAO).
PRO-4 PLUS byl vyvíjen pro závodní použití, byl obsáhle zkoušen při světových i národních závodech superbiků a je také vhodný pro vysoce výkonné nebo vysoce vyladěné motory silničních biků.
Výsledky ze zkušebny i rozsáhlé zkušenosti ze závodů ukazují výrazné zvýšení výkonu, přičemž vynikající vysoká tepelná stabilita činí PRO-4 PLUS ideálním pro závody superbiků a vytrvalostní závody. Syntetické estery zajišťují výjimečnou pevnost filmu a vynikající ochranu povrchu, která snižuje opotřebení pístů i válců, vaček, zdvihátek i ložisek od prvních několika sekund ještě před dosažením plného tlaku oleje až po maximální provozní teplotu motoru.
Vysoký viskozitní index, výjimečná smyková stabilita a vynikající tepelná stabilita zajišťují podmínky “stay-in-grade” a činí PRO-4 PLUS ideálním pro vysoce vyladěné motory.
Vysoká detergence zaručuje výjimečnou čistotu motoru. Jedinečné složení rychle uvolňuje vniklý vzduch a minimalizuje tak riziko nedostatku oleje.
Je vhodný pro silniční stroje tehdy, kdy je doporučován olej s parametry API SF nebo SG, SAE 10W-50.

Uživatelské recenze