Hybrid Solutions - keramický coating ve spreji 500ml

Kód: TW-53591
Neohodnoceno
Značka: Turtle Wax
439 Kč –9 %
TW 53591
439 Kč –9 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem

Pomáhá povrchům zůstat déle čistší. Složení s SIO2 poskytuje nepřekonatelný hydrofobní efekt a keramickou ochranu, která vydrží až 12 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turtle Wax Hybrid Solutions Keramický coating ve spreji je špičková metoda dlouhodobé keramické ochrany povrchu vozidla. Tento přípravek, který se snadno používá, se rozstřikuje a utírá s minimálním úsilím, přičemž poskytuje vysoký lesk a ochranu. Také zároveň poskytuje bezkonkurenční hydrofobní efekt a keramickou ochranu, která vydrží minimálně 6 měsíců a pomáhá předcházet opětovnému ukládání prachu na vnější straně povrchů.

Všestranný pomocník
Keramický coating ve spreji můžete použít na všechny vnější povrchy a to včetně skel a světlometů!

Extrémně dlouhá ochrana
Turtle Wax Hybrid Solutions Keramický coating ve spreji obsahuje vosky, super hydrofobní přísady a vysoce výkonné ochranné prostředky, které přilnou k povrchu laku automobilu pro jeho extrémně dlouhou ochranu, která vydrží až 12 měsíců. S keramickým coatingem ve spreji Turtle Wax Hybrid Solutions nebyla péče o automobily nikdy snazší.

Diamantový lesk
Díky hydrofobním polymerům a SiO2 polymerům dodá keramický coating vašemu automobilu ten nejvyšší lesk.

Jak přípravek používat?

Auto omyjte a vysušte. Přípravek dobře protřepejte. Každý panel karoserie poprašte vždy 2 nástřiky. Přípravek rozetřete složenou mikrovláknovou utěrkou. Utěrku přeložte a povrch vyleštěte do vysokého lesku. Lze použít na všechny neporézní vnější povrchy včetně skla.

TIP:
Nepoužívejte na plátěné střechy kabrioletů. PRO NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK musí být lak bez oxidace a povrchových nečistot. V případě potřeby povrch nejprve vyleštěte nebo ošetřete clayem. Naneste druhý coating pro 12 měsíců ochrany. Flexibilní složení může být vrstveno nebo použito jako krycí vrstva na stávající coating. Před umytím nebo aplikací dalšího coatingu nechte 24 hodin vytvrdnout. K odstranění nedokonale rozetřeného coatingu (skvrny/pruhy) použijte vlhkou mikrovláknovou utěrkou.

 

3 přednosti keramického coatingu

POMÁHÁ VAŠEMU VOZU ZŮSTAT DÉLE ČISTŠÍ
Super hydrofobní polymery a SiO2 polymery dodávají OKAMŽITOU vodoodpudivost, efekt sheetingu a ochranu proti chemikáliím, která může trvat až 12 měsíců! Redukuje skvrny od tvrdé vody a usazeniny nečistot, takže mytí a sušení bude hračka.
LESK
Dodává brilantní zrcadlový lesk, který zvýrazňuje hloubku barev a finiš.
VŠESTRANNOST
Lze použít na všechny vnější povrchy, včetně skla, světlometů, plastů a kol. Nedoporučuje se pro plátěné střechy kabrioletů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: