Metabond SPIRIT do motorů do 3,5t 250ml

Kód: ME00111
1 hodnocení
Značka: METABOND
1 599 Kč –26 %
metabond spirit
1 599 Kč –26 % 1 189 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem

aditivum do motoru s nanočásticemi, nejmodernější prostředek pro zušlechťování kovových povrchů motorů s použitím nejnovějších nanotechnologií v osobních a užitkových vozidlech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • METABOND SPIRIT je nový produkt na trhu, rok 2018 byl rokem uvedení do prodeje. Jedná se o produkt na bázi esterových olejů pro všechny osobní a užitkové vozy se systémem Start&Stop, které používají oleje specifikace 5W-30, 0W-20 a menší. Je to v současné době nejmodernější prostředek pro zušlechťování kovových povrchů motorů s použitím nejnovějších nanotechnologií v osobních a užitkových vozidlech. Významně účinkuje v oblasti snížení tření a zvyšuje schopnost mazání. Díky použití esterového oleje bylo dosaženo ještě vyšší množství aditiv a byl tak zvýšen efekt na maximum.
  • Doporučuje se do benzínových, naftových a plynových "start-stop" motorů vozidel, které byly vyvinuty od roku 2011. Přípravek se přidává do motorového oleje s předepsanou kvalitou. Použitelný je u všech vozidel vybavených filtrem pevných částic DPF, FAP a katalyzátorem. Obsahuje keramické nanočástice (h-BN). Po aplikaci aditiv Metabond SPIRIT dojde k výraznému snížení tření a ke zlepšení mazání mechanicky zatížených součástek.
  • Přípravek výrazně zamezuje vzniku opotřebení motoru během studených startů. Díky následnému snížení tření a zušlechtění kovových povrchů se výrazně prodlužuje životnost motoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: