Milwaukee M18 ONEFHIWF12E-0X aku rázový utahovák

Kód: 4933478405
Neohodnoceno
Značka: Milwaukee
12 861 Kč / ks 10 629 Kč bez DPH
skladem do 3-5 dnů
Možnosti doručení

18V aku rázový utahovák, bez aku a nabíječky

Detailní informace

Jsme autorizovaný prodejce
Garance originality
Víc než 10 let zkušeností

Detailní popis produktu

Aku rázový utahovák Milwaukee M18 ONEFHIWF12-0X.
Propojte se prostřednictvím Bluetooth™ s aplikací Milwaukee® ONE-KEY™.
Kompletní přizpůsobení nástroje prostřednictvím aplikace ONE-KEY™ aby jste přizpůsobili nástroj k vašim potřebám.Mějte pod kontrolou otáčky, krouticí moment, počáteční a cílové otáčky a LED.Upravte nastavení podle libovolného použití zvolením optimálních nastavení nástroje pro opakovatelnou přesnost.Naprogramujte/uložte profily pro bezkonkurenční kontrolu.
Vyberte si z řady profilů aplikace nebo si rychle vytvořte vlastní pro dokonalé výsledky při každém stisknutí spouště.Uložte si až 4 zákaznická nastavení do paměti nástroje pro rychlou volbu na pracovišti.Specifické profily nástroje zahrnují řadu režimů pro samořezné šrouby.
Aplikace ONE-KEY™ umožňuje také funkci inventarizace pro celkovou správu celého vašeho.
Integrovaný senzor načítající rázy zvyšuje konsistenci opakovatelnosti nastavení vybraného točivého momentu.Aplikace ONE-KEY™ pro kontrolu nástrojů umožňuje bezdrátově přizpůsobení nástrojů zákazníkům pro zvýšení produktivity a pro konsistentní výsledky.
Monitorovací a zabezpečovací nástroj ONE-KEY ™ je vybaven na cloudu založenou platformou pro správu inventáře, která podporuje sledování nástrojů a prevenci krádeží.
1/2˝ pojistný kroužek.Flexibilní bateriový systém: pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M18™.
M18 FUEL ™ rázový šroubovák s vysokým točivým momentem má utahovací moment 1356 Nm v kompaktním rozměru 213 mm, který poskytuje lepší přístup do těsných prostorů.
4 režimový systém DRIVE CONTROL ™ umožňuje použít čtyři různá nastavení otáček a točivého momentu a tak maximalizovat všestrannost aplikace režimu 4 pro odstranění šroubů se uvolní matice točivým momentem 1898 Nm, potom se přejde na otáčky 750 ot/min - bezkonkurenční proces pro odstraňování spojovacích prvků. 1/2˝ třecí kroužek.Nové LED osvětlení je o 40 % jasnější než předchozí model.Milwaukee® POWERSTATE™ - bezkartáčový motor zvyšuje efektivitu a životnost.Dává maximum energie REDLINK PLUS™ inteligentní systém poskytuje nástrojům a bateriím pokročilou ochranu proti přetížení a jedinečně zvyšuje výkon nástroje při zatížení.REDLITHIUM-ION™ bateriový blok nabízí vynikající konstrukci bloku, elektroniku a provedení se stále vysokou kvalitou, což zajišťuje delší dobu provozu a více provedené práce po dobu životnosti bloku.Zastřikování pryží Premium odolává korozním materiálům a poskytuje uživateli zvýšený komfort.
Technické parametry:
Napětí: 18 V
Typ akumulátoru: Li-lon REDLITHIUM-ION
Volnoběžné otáčky: 0 - 550 / 0 - 1400 / 0 - 1750 / 0 - 1750 min-1
Kroutící moment: 130 / 400 / 1356 / 1356 Nm
Uchycení nástroje: 1/2" s pojistným kroužkem
Max. počet úderů: 0 - 950 / 0 - 1750 / 0 - 2100 / 0 - 2100 min-1
Hmotnost včetně aku: 3,3 kg
Nabíječka 59 min.
Upínání 1/2" čtyřhran
- bez Aku a nabíječky, v kufru

Doplňkové parametry

Kategorie: S příklepem
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: