Optimum No Rinse - Mytí a vosk bez oplachu 950ml

Kód: OPT_ONRWNW_32
Neohodnoceno
Značka: Optimum OPT
839 Kč 693 Kč bez DPH
Skladem
mytí vozu, které nahrazuje autošampon i autovosk

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní produkt který k legendárnímu Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu přidává extra lesk a dlouhodobou ochranu špičkového vosku Optimum Car Wax. Zachovává obsah unikátních syntetických polymerů a přidává prvotřídní karnaubský vosk pro hluboký lesk a účinnou ochranu před UV zářením a povětrnostními vlivy.

Nyní můžete vůz umýt stejně snadným a rychlým způsobem jako s Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu a zárověň aplikovat plnohodnotnou ochranu laku.

Nahrazuje autošampon i vosk, nepotřebuje závěrečný oplach, zanechává vysoký lesk a účinnou ochranu. Umožňuje vůz umýt a zároveň během mytí navoskovat a to bez potřeby hadice, pouze s použitím cca 7 litrů vody. Snadno, rychle a legálně - kdykoliv a kdekoliv, například na ulici před domem, na zahradě, v zimě v garáži.

Je natolik sofistikovaný, že umožňuje začít mýt suchý vůz bez nutnosti předmytí. Pro maximálně šetrné mytí doporučujeme před mytím zvlhčit povrch tlakovým rozprašovačem (viz Návod k použití). I v případě extrémního znečištění, kdy je předmytí tlakovou vodou nevyhnutelné, stále těžíte z unikátních vlastností produktu: eliminace závěrečného oplachu, nižší riziko poškrábání, ochrana během sušení, konzervace laku a vysoký lesk.
Podrobnější informace a popis technologie, která se skrývá za výjimečnými schopnostmi výrobku jsou uvedeny v popisu originální verze přípravku Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu.

Standardní postup:
1.Produkt nařeďte do vhodného kbelíku v poměru 30 ml na 7 litrů vody.
2.K mytí je možné používat kvalitní molitanovou houbu. Pro maximální šetrnost k laku doporučujeme k mytí používat kvalitní utěrku z mikrovlákna s dlouhým vlasem. K sušení používejte vhodnou sušící utěrku z mikrovlákna.
3.Utěrku či houbu namočte do připraveného roztoku a omývejte vůz, vždy díl po dílu (tedy např. střecha, jedny dveře, blatník, kapota apod.). Kontrolujte zašpinění mycí pomůcky a pravidelně ji máchejte v roztoku. Každý díl doporučujeme omývat dvakrát za sebou. Umytý díl ihned vytřete do sucha. Tímto způsobem umyjte celý vůz včetně skel a kol.

Tip pro maximálně šetrné mytí:
-Před mytím povrch vozu nejprve zvlhčete pomocí rozprašovače. Připravte si roztok v běžné nebo mírně zvýšené koncentraci (cca 1 uzávěr do 1 - 1,5 l rozprašovače).
-Mezi postřikem a mytím nechejte přípravek cca. 1 minutu působit. Během této doby se přípravek naváže na lak, uvolní a obalí prachové částice a zajistí tak maximálně šetrné mytí.
-Poté umývejte běžným způsobem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: