.

Ryobi RY18FGA-0 aku mlhovač

Kód: 5133004912
Neohodnoceno
Značka: Ryobi
3 769 Kč / ks 3 115 Kč bez DPH
Objednáno u dodavatele
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

akumulátorový mlhovač, přenosné dezinfekční řešení. Může být využíván pro vnitřní i vnější prostory, aby ochránil váš dům, zahradu či pracoviště.

Detailní informace

Jsme autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaný prodejce
Garance originality
Garance originality
Víc než 10 let zkušeností
Víc než 10 let zkušeností

Detailní popis produktu

OCHRAŇTE SVŮJ DŮM, ZAHRADU I PRACOVIŠTĚ S ONE+ MLHOVAČEM
Chemické roztoky stříkejte v úhlu 360° na vzdálenost až 4.5m včetně dezinfekčních prostředků, detergentů, pesticidů, insekticidů, herbicidů, fungicidů a dalších čisticích roztoků.
PRO ÚKLID ZAHRADY & VNITŘNÍCH PROSTOR
Tento akumulátorový typ postřikovače rozprašuje chemické roztoky ve formě mlhy na ochranu vaší zahrady či domu před tvorbou plísně, plevele, proti škůdcům atd. Lehká a přenosná konstrukce stříká atomizované částice, které mohou dosáhnout výšky až 4.5 metrů a usadit se v těžko dostupných místech.

  • Jednou z klíčových výhod je, že chemické roztoky jsou rozptýleny jako mlha, což znamená, že nezanechávají povrchy „mokré“, což je ideální pro venkovní nebo vnitřní použití v dobře větraném prostoru.
  • Použitejte s nejrůznějšími chemickými roztoky

Všestranný akumulátorový mlhovač dosahuje skvělého výkonu a výsledků při postřiku fungicidů. herbicidů, instekticidů a dalších roztoků díky nenáročnému spuštění nářadí. Díky své lehké a přenosné konstrukci, můžete ošetřovat jakoukoliv část vaší zahrady, domu a vnitřního prostoru s lehkostí. Nejlepší na tom je, že atomizované částice dosahují vzdálenosti až 4.5 metrů do výšky a pro efektivní výsledky se usadí i na těch nejhůře přístupných místech.

Ochraňte svůj dům, zahradu, kancelář a pracoviště od výskytu plísně, plevele či hmyzu a jiných překážek s multifunkčním 18V ONE+ mlhovačem od značky Ryobi.

 

Produktové video

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
? Ryobi: 18V aku zahrada
Položka byla vyprodána…

aku mlhovač Ryobi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: