SCANGRIP WORK PEN 200R + FLASH MICRO R Limited edition, svítilna 200lm + ULTRA svítilna 75lm. Limitovaná edice svítilny Scangrip Work Pen 200R a Flasch Micro R ke 115 letům od založení společnosti Scangrip.
Work Pen 200R - ruční tužková, inspekční svítilna,mimořádně výkonná svítilna s až 200 Lumen světelným tokem.Funkce plynulého stmívání v rozsahu 10% až 100%.
Klip na náprsní kapsu.Vestavěné magnety.
Boční spínač zajišťuje snadné zapnutí / vypnutí jednou rukou.
Díky kompaktnímu designu a skvělým funkcím poskytuje WORK PEN 200 R univerzální aplikaci pro každého profesionála. Je ideální pro mechaniky, kteří potřebují praktické pracovní světlo pro inspekční práce v motoru automobilu, nebo pro elektrikáře, kteří potřebují flexibilní pracovní světlo, které se snadno přenáší v kapse po celý den, a seznam pokračuje. Kapesní svítilna WORK PEN 200 R je dobíjecí penlight, která je součástí vylepšené řady FLASHLIGHT. Skutečné pracovní světlo pro profesionální inspekční práce - vždy po ruce!

Poskytuje mimořádně silné osvětlení a to jak z hlavy lampy (až do 200 lumenů), tak i z přesného vrchního světla (150 lumenů), což je pro takové malé světlo zcela výjimečné.Díky odolné hliníkové konstrukci s pohodlnou rukojetí je konstrukce štíhlá a kompaktní, což umožňuje přístup na špatně dostupná místa.Snadno se dobíjí pomocí kabelu USB, který se vyhýbá časově náročné a nepříjemné výměně baterií. Indikátor nabíjení na přední straně zobrazuje stav nabíjení.

Flash micro R
Ultra kompaktní LED svítilna s klíčenkou
Integrovaný nabíjecí USB kabel
Funkce plynulého stmívání s nastavitelným výkonem 10% - 100%