NOVINKA 18V Akumulátorová multi materiálová bruska RYOBI ... všestranný nástroj

Akumulátorová okružní pila s kotoučem 85mm s multi materiálovým použitím

Díky 85mm řezacímu kotouči je toto rychlé a snadné řešení pro řezání a ořezávání materiálů včetně dřeva, kovu, sádrokartonu, plastu a dlaždic.

Pogumovaná rukojeť udržuje pilu bezpečně v ruce uživatele a zajišťuje vynikající kontrolu. To v kombinaci s inovativním ponorným mechanismem umožňuje provádět řezy ze středu obrobku. Díky skvělému řešení, můžete snadno provádět ponorné řezy do materiálů a přesně se pohybovat po obrobku díky žebrům s nízkým třením na kovové základně.

Port pro odsávání prachu lze připojit k vysavači, aby byl váš pracovní prostor čistý, nebo jej lze odklonit od sebe, aby se zabránilo oděvu a prachu zakrývajícím vaše oblečení.

Rychlost 4250 ot./min bez zátěže umožňuje snadné řezání a umožňuje působivé řezné kapacity 26 mm ve dřevě, 2 mm v kovu nebo 9 mm v dlaždici. Nastavení hloubky bez použití nástroje umožňuje rychlé a snadné nastavení pily při změně aplikace. Díky kovovému krytu čepele má tento výrobek také vyšší odolnost pro delší životnost.

Tato pila je dodávána s kotoučem z více materiálů, který je schopen řezat dřevo, kov, sádrokarton a plast bez nutnosti výměny. K dispozici je také samostatná čepel na dlaždice.
Součástí dodávky je také vodicí lišta, která udržuje pilu rovnou při řezání delších linií podél okrajů a je ideální pro delší řezy ve dřevě.

Jako nejnovější přírůstek do řady ONE + ™ může být 18V pila na více materiálů napájena jakoukoli baterií ONE + ™!

Jednu baterii můžete přepínat mezi ohromujícím rozsahem více než 100 nástrojů a pokrýt tak všechny vaše potřeby pro kutily a zahradu.

ONE + ™ pohání řadu zahradního a elektrického nářadí od roku 1996: to je 20 let inovací ONE + ™ v jednom systému nástrojů.
Proto je systém ONE + celosvětově lídrem na trhu bezdrátových kutilských výrobků.

Nástroje RYOBI® jsou vyrobeny tak, aby vydržely a přicházejí za konkurenceschopnou cenu a jsou chráněny tříletou zárukou pro další klid.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení