NOVINKA 18V Akumulátorová multi materiálová bruska RYOBI ... všestranný nástroj

Akumulátorová okružní pila s kotoučem 85mm s multi materiálovým použitím

Díky 85mm řezacímu kotouči je toto rychlé a snadné řešení pro řezání a ořezávání materiálů včetně dřeva, kovu, sádrokartonu, plastu a dlaždic.

Pogumovaná rukojeť udržuje pilu bezpečně v ruce uživatele a zajišťuje vynikající kontrolu. To v kombinaci s inovativním ponorným mechanismem umožňuje provádět řezy ze středu obrobku. Díky skvělému řešení, můžete snadno provádět ponorné řezy do materiálů a přesně se pohybovat po obrobku díky žebrům s nízkým třením na kovové základně.

Port pro odsávání prachu lze připojit k vysavači, aby byl váš pracovní prostor čistý, nebo jej lze odklonit od sebe, aby se zabránilo oděvu a prachu zakrývajícím vaše oblečení.

Rychlost 4250 ot./min bez zátěže umožňuje snadné řezání a umožňuje působivé řezné kapacity 26 mm ve dřevě, 2 mm v kovu nebo 9 mm v dlaždici. Nastavení hloubky bez použití nástroje umožňuje rychlé a snadné nastavení pily při změně aplikace. Díky kovovému krytu čepele má tento výrobek také vyšší odolnost pro delší životnost.

Tato pila je dodávána s kotoučem z více materiálů, který je schopen řezat dřevo, kov, sádrokarton a plast bez nutnosti výměny. K dispozici je také samostatná čepel na dlaždice.
Součástí dodávky je také vodicí lišta, která udržuje pilu rovnou při řezání delších linií podél okrajů a je ideální pro delší řezy ve dřevě.

Jako nejnovější přírůstek do řady ONE + ™ může být 18V pila na více materiálů napájena jakoukoli baterií ONE + ™!

Jednu baterii můžete přepínat mezi ohromujícím rozsahem více než 100 nástrojů a pokrýt tak všechny vaše potřeby pro kutily a zahradu.

ONE + ™ pohání řadu zahradního a elektrického nářadí od roku 1996: to je 20 let inovací ONE + ™ v jednom systému nástrojů.
Proto je systém ONE + celosvětově lídrem na trhu bezdrátových kutilských výrobků.

Nástroje RYOBI® jsou vyrobeny tak, aby vydržely a přicházejí za konkurenceschopnou cenu a jsou chráněny tříletou zárukou pro další klid.