Novinky

Osobní odběr distribox

Vážení zákazníci,

tímto Vám chceme představit novou možnost vyzvednutí objednaného zboží v našem výdejním boxu, který je umístěný u prodejny :

Výdejní box ROMMAR

V tuto chvíli je k dispozici jen při platbě kartou/převodem na e-shopu při tvorbě objednávky. Připravujeme i platební terminál na úhradu přímo v rozhraní výdejního boxu.

Dostupnost výdejního boxu je v režimu 24h/7d.

Rozměr boxové skříňky je 37cm x 53cm x 49cm (šxhxv), takže není možné umisťovat nadrozměrné zboží ( sekačka, křovinořez apod.)

Postup při vyzvednutí objednávky:

  1. Po vytvoření objednávky a jejím zaplacením dojde k připravení (pondělí-pátek 8:00 - 17:00) objednávky. 
  2. Jakmile bude objednávka připravená k vyzvednutí, tak obdržíte PIN na uvedené telefonní číslo v objednávce.
  3. Na obrazovce zadáte PIN a otevře se Vám schránka s umístěnou objednávkou.
  4. Schránka signalizuje otevření a po vyzvednutí ji uzavřete.
  5. A to je vše.

Jaro v garáži - čím myjete ?

I při tak jednoduché věci, jaké je mytí auta bychom měli dodržovat určitá pravidla, abychom nepoškodili lak. Před příštím "drhnutím" vašeho čtyřkolového miláčka si to připomeňte.
Mezi péčí a údržbou je obrovský rozdíl. Pečujeme s láskou, údržbu provádíme z nutnosti. Patrné je především v případě aut. Ti, kteří o svá auta skutečně pečují, se o ně starají do posledního detailu – provádějí tzv. detailing. Detailing je důkladné čištění auta, včetně hůře přístupných částí.

 

1. Nano leštící pasta 
Leštící pasta pro všechny typy autolaků odstraní až 95 % lehkých a středních vad laku. Nano leštící keramické částice, které jsou v pastě obsaženy, čistí a chrání lak na menší než mikroskopické úrovni. Odstraňují špínu na nejnižší možné úrovni, na úrovni nanočástic. Díky tomu má leštící pasta CarPro Fixer
tak vysokou účinnost.

 

2. Polymerová ochrana laku 
Polymerová ochrana laku je méně pracnou alternativou autovosku – není třeba leštit, stačí nanést. Opti-Seal poskytuje dlouhodobou ochranu karoserie před UV zářením, vlhkostí a nečistotami. Opti-Seal se navíc vyznačuje minimální spotřebou. Na jedno čištění stačí použít 5-10 ml přípravku.

 

3. Odstraňovač polétavé rzi
Polétavá rez je miniaturní, ale o to záludnější nečistota. Když se polétavá rez usadí na autě, má podobu malých rezavých teček. Běžné přípravky na jejich vyčištění nemusí stačit. Pro vyčištění auta od polétavé rzi proto doporučujeme speciální roztok Iron X. Iron X při rozpouštění rzi mění barvu na purpurovou. Rovnou vidíte, jak likviduje rez.

 

4. Detailingový sprej a zvyšovač lesku
Detailingový sprej Optimum Instant Detailer je vhodný pro dočištění vozu po umytí od zaschlých stop vody a pro okamžité odstranění drobných nečistot, např. otisků prstů, při běžném používání. Přípravek v řádu několika hodin výrazně zvýší lesk laku, skla, lišt i poklic.

 

5. Vysoce pěnivý autošampon
Vysoce účinný, avšak pH neutrální, autošampon CarPro Reset pomocí inteligentních tenzidů skvěle důkladně likviduje nečistoty. Výborné výsledky má při čištění laku ošetřeného anorganickými nanopovlaky. CarPro Reset Shampoo je univerzální přípravek z přírodních surovin šetrný k autu i životnímu prostředí.

 

6. Univerzální péče o plasty v interiéru a kůži
Vyčistěte celý interiér vozu s jedním přípravkem. S univerzálním přípravkem Optimum Protectant stejně dobře vyčistíte umělou i přírodní kůži, plasty, dřevo, chrom a takřka všechno materiály, které se používají v interiéru auta. Bez obav s ním vyleštíte i LCD displeje. Optimum Protectant interiér nejen důkladně čistí a dlouhodobě chrání, ale také ho příjemně provoní.

 

7. Excentrická leštička Shine Mate a další
Excentrická leštička Shine Mate je užitečným pomocníkem při voskování a leštění laku auta, i když se doslova nejedná o přípravek, ale o nářadí. Leštička se ovládá intuitivně a i naprostý začátečník dosáhne skvělého výsledku. Na rozdíl od mnoha jiných leštiček nezanechává žádné viditelné stopy.

Tyto a mnoho dalších přípravků pro mytí a údržbu auta koupíte v našem e-shopu.

Vedle autokosmetiky nabízíme i speciální houbičky a utěrky.

Chytrý výdejní box DistriBox

DistriBox – chytré výdejní boxy

 

Chceme Vám představit nabídku od naší sesterské společnosti 3iD, která zařadila do svého portfolia výrobu chytrých výdejních boxů – DistriBox.

Jedná se o výdejní boxy na potraviny a nákupy, které umožňují bezkontaktní výdej potravin s online připojením sloužící pro účely vyzvednutí nákupů a zásilek uskutečněných přes e-shop.

Box je konstruován pro venkovní i vnitřní použití.

Standardní provedení se skládá z 18 skříněk. Variabilně z 27 nebo 36 skříněk

  • 9 boxů v chladící části pro čerstvé potraviny umístěných na levé straně
  • 9 nechlazených boxů umístěných v pravé straně výdejní skříně

box_coop

 

Využijte této příležitosti i pro Vaše podnikání.

Více informací a kontakty najdete na stránkách společnosti – distribox.cz

NOVINKA 18V Akumulátorová multi materiálová bruska RYOBI ... všestranný nástroj

Akumulátorová okružní pila s kotoučem 85mm s multi materiálovým použitím

Díky 85mm řezacímu kotouči je toto rychlé a snadné řešení pro řezání a ořezávání materiálů včetně dřeva, kovu, sádrokartonu, plastu a dlaždic.

Pogumovaná rukojeť udržuje pilu bezpečně v ruce uživatele a zajišťuje vynikající kontrolu. To v kombinaci s inovativním ponorným mechanismem umožňuje provádět řezy ze středu obrobku. Díky skvělému řešení, můžete snadno provádět ponorné řezy do materiálů a přesně se pohybovat po obrobku díky žebrům s nízkým třením na kovové základně.

Port pro odsávání prachu lze připojit k vysavači, aby byl váš pracovní prostor čistý, nebo jej lze odklonit od sebe, aby se zabránilo oděvu a prachu zakrývajícím vaše oblečení.

Rychlost 4250 ot./min bez zátěže umožňuje snadné řezání a umožňuje působivé řezné kapacity 26 mm ve dřevě, 2 mm v kovu nebo 9 mm v dlaždici. Nastavení hloubky bez použití nástroje umožňuje rychlé a snadné nastavení pily při změně aplikace. Díky kovovému krytu čepele má tento výrobek také vyšší odolnost pro delší životnost.

Tato pila je dodávána s kotoučem z více materiálů, který je schopen řezat dřevo, kov, sádrokarton a plast bez nutnosti výměny. K dispozici je také samostatná čepel na dlaždice.
Součástí dodávky je také vodicí lišta, která udržuje pilu rovnou při řezání delších linií podél okrajů a je ideální pro delší řezy ve dřevě.

Jako nejnovější přírůstek do řady ONE + ™ může být 18V pila na více materiálů napájena jakoukoli baterií ONE + ™!

Jednu baterii můžete přepínat mezi ohromujícím rozsahem více než 100 nástrojů a pokrýt tak všechny vaše potřeby pro kutily a zahradu.

ONE + ™ pohání řadu zahradního a elektrického nářadí od roku 1996: to je 20 let inovací ONE + ™ v jednom systému nástrojů.
Proto je systém ONE + celosvětově lídrem na trhu bezdrátových kutilských výrobků.

Nástroje RYOBI® jsou vyrobeny tak, aby vydržely a přicházejí za konkurenceschopnou cenu a jsou chráněny tříletou zárukou pro další klid.

REVOLUCE V AKUMULÁTOROVÉ TECHNOLOGII!

Společnost Ryobi®, která se neustále snaží posouvat hranice technologie akumulátorů, s potěšením představuje novou generaci 18V lithium-iontových akumulátorů. Lithium + High Energy 3.0Ah a 9.0Ah akumulátory jsou součástí řady ONE+, která poskytuje větší výkon a delší dobu provozu, což znamená, že jsou schopny zvýšit výkon více než 100 druhů nářadí pro domácnost a zahradu.

High Energy je skokem vpřed v technologii. Může podat až trojnásobnou délku chodu a generovat o 20% více energie než předchozí lithium-iontové technologie. To znamená, že jakékoli nářadí rozmanité řady ONE +, kde jeden akumulátor pasuje všude, je nyní schopen pracovat tvrději a déle. Pokud již vlastníte nářadí ONE+, vysokokapacitní akumulátory okamžitě upgradují veškeré vaše nářadí. A jestli jste ještě se systémem ONE+ nezačali, nikdy nebyl lepší důvod učinit tak nyní.

Tento průlom v technologii je možný díky třem inovacím: novým vysoce výkonným článkům, designu se čtyřmi jazýčky, které zlepšují tok energie a unikátní technologii Intellicell.

High Power články

Díky o 40% více místa v elektrických článcích, které umožňují větší prostor pro elektrochemické reakce, naše vysokapacitní akumulátory Lithium+ generují o 25% méně tepla. To znamená, že High Energy technologie plýtvá méně energie ztrátou tepla. Výsledkem je efektivnější akumulátor, který poskytuje delší dobu chodu, aniž by došlo ke snížení výkonu.

Vylepšený tok energie

Většina akumulátorů má dva jazýčky, které umožňují energii proudit z akumulátoru do nářadí. High Energy má čtyři jazýčky. Tyto další jazýčky, jinak nazývané také „energetické dálnice“, umožňují, aby energie proudila rychleji a efektivněji z akumulátoru do nářadí. Přemýšlejte o tom, že je to trochu jako přidání dvou dalších jízdních pruhů k D1 - to by také zrychlilo provoz! Čtyři jazýčky technologie High Energy znamenají, že mohou zvýšit výkon nářadí až o 20%.

Jedinečná technologie Intellicell

Veškeré akumulátory ONE+ jsou vybaveny jedinečnou technologií Intellicell společnosti Ryobi, což znamená, že akumulátor může řídit svou vlastní energii a poskytovat optimální výkon. Jednoduše řečeno, akumulátor monitoruje každou jednotlivou buňku, takže ví, zda některé články pracují tvrději nebo jsou více vyčerpané než jiné a mohou podle toho přenášet zatížení na jiné články. Rovnoměrným rozložením pracovního zatížení na všechny články poskytují akumulátoru delší dobu chodu, konzistentnější výkon a delší životnost bez ohledu na aplikaci.

Díky těmto třem pokrokům vytvořilo Ryobi® akumulátor, který posune vaše nářadí posune na vyšší level, což vám umožní dokončit všechny vaše kutilské úkoly rychleji než kdykoli předtím.

Jako součást systému ONE+ jsou vysokokapacitní akumulátory kompatibilní s různorodým sortimentem nebo více než 100 druhů nářadí. Ať už se jedná kutilské práce kolem domu, údržbu vaší zahrady, nebo dokonce o předměty běžného použití, včetně ventilátorů, rádií a světel, řada ONE+ nabízí něco pro každý úkol. Systém ONE+ navíc znamená, že jakmile vlastníte High Energy akumulátor, nebudete muset zbytečně utrácet další peníze za přebytečné akumulátory a ušetříte tak peníze pokaždé, když si zakoupíte nářadí řady ONE+.

 
PRVNÍ AKUMULÁTOROVÁ HORKOVZDUŠNÁ PISTOLE NA HOBBY TRHU…

Systém ONE+ ™ se opět rozšířil uvedením akumulátorové horkovzdušné pistole, první svého druhu na hobby trhu. Běží díky 18V akumulátoru, a proto není potřeba kabelů ani plynu, což poskytuje pohodlí bez rizika vzniku výparů.

Kompaktní konstrukce u tohoto nářadí znamená, že pistole je vhodná k všestrannému použití a můžete s ní pracovat na místě například při použití smršťovacích trubic okolo elektrických přípojek. LED osvětlení vám pomáhá zviditelnit celou pracovní oblast, pokud pracujete v tmavém prostředí jako je například garáž.

Díky tomu, že je schopná se zahřát na maximální teplotu 470°C za pouhých 60 sekund, je rychlým a efektivním řešením. Při této teplotě je možné pistoli použít pro řemeslné práce jako je ražba papíru pomocí prášku pro ražení teplem, výroba svíček a voskové těsnění.

Hlavní aplikací pro horkovzdušnou pistoli, je stále populárnější automatické tónování skla, a přesně pro takové projekty je pistole ideální. Zahříváním tónovací fólie pomáhá smršťovat film kolem zakřivení skla, odstraňovat vzduchové a vodní bubliny pro dokonalou povrchovou úpravu a podstatně zkrátit dobu schnutí. Vytvořené teplo lze také použít k odstranění starých samolepek a lepidel, což z něj dělá skvělé řešení problémů doma nebo v dílně.

Ryobi® horkovzdušná pistole přichází se dvěmi příslušenství, koncentrační tryskou pro zabránění šíření tepla a reflektorovou tryskou pro zajištění tepla kolem dokola, což je skvělé pro různé aplikace použití.

Jako nejnovější přírůstek do řady ONE+ lze 18V horkovzdušnou pistoli napájet jakýmkoliv ONE+™ akumulátorem! Můžete přepínat jeden akumulátor mezi ohromujícím rozsahem více než 100 druhů nářadí a pokrýt všechny vaše potřeby pro kutily, zahradu a automobil.

Systém ONE+™ pohání řadu zahradního a elektrického nářadí od roku 1996: to je 20 let inovací v jednom systému nářadí. Z tohoto důvodu je systém ONE+ světovým lídrem na akumulátorovém hobby trhu.

Nářadí RYOBI® je vyrobeno, aby vydrželo a pro větší klid uživatele chráněno prodlouženou tříletou záruční dobou.

 

 

 

 

R18HG

Napětí

18V

Počet dostupných akumulátorů

0

Maximální teplota (°C)

470

Proud vzduchu (l/min)

170

Hmotnost včetně akumulátoru (kg)

1.0

Objednací číslo

5133004423

VÍCE NEŽ 100 DRUHŮ NÁŘADÍ. JEDEN AKUMULÁTOR.

S širším výběrem nářadí než kdy před tím, ONE+ nabízí něco pro každý úkon. Ať se jedná o nějaké domácí kutění okolo domu, údržbu zahrady či předměty běžného chodu jako jsou větráky, radia či osvětlení, ONE+ pokrývá celou nabídku. Pokud již vlastníte nějaké ONE+ nářadí, tak vás momentální výběr ještě více rozmazlí, a pokud ne, tak není lepší důvod než začít svou sbírku právě nářadí právě teď.

Jediný akumulátor je vhodný pro jakýkoliv systém, což znamená, že s jakýmkoli akumulátorem ONE+, který kdy byl vyroben, můžete pohánět jakékoliv nářadí řady ONE+ - dokonce první modely z 90. let – s možností nákupů pro nové i stávající zákazníky. Pokud právě začínáte se svou sbírkou, kupte si sadu zahrnující nářadí, akumulátor i nabíječku. Nebo pokud pouze rozšiřujete svou ONE+ sbírku, kupte jednoduše samostatné nářadí a vyhněte se placení za nadbytečné akumulátory a nabíječky.

Kromě výhod pro vaši peněženku, nabízí vynikající rozmanitost a pohodlí. Systém ONE+ umožňuje přepínat jeden akumulátor mezi ohromnou řadou nářadí a vybavení, a pokrývá všechny vaše potřeby domácího kutění doma či na zahradě. Stane se pro vás typické, že nejdřív akumulátor použijete do své úhlové brusky, abyste odstranili sloupky plotu, a pak ji nasadíte do vašeho vysavače, abyste uklidili své auto.

ONE+ zachází ještě dál než je domácí a zahradní nářadí. Systém také obsahuje řadu specializovaných produktů na jedno akumulátorové řešení pro všechny vaše potřeby. V péči o automobily naleznete nářadí jako tlumič či kompresor, na kempování můžete využít prostorové osvětlení, větrák či reflektor a pro řemeslné účely můžete využít lepící pistoli. Mezi nové rozšíření v roce 2019 patří stále se rozšiřující řada ONE +, včetně pásové brusky, páječky, minibrusky, USB adaptéru a dokonce i venkovních prostorových světel. Mezitím  Ryobi® bude i nadále rozšiřovat svůj inovativní bezuhlíkový sortiment na těžké pracovní úkoly se svou první 18V přímočarou pilou a fukarem, ktreré jsou v prodeji od roku 2019.

ONE + obsahuje nejširší škálu bezuhlíkového nářadí pro domácí kutění na 18V trhu. Toto nářadí se skládá z bezuhlíkových motorů bez tření, které generují vyšší výkon a pracují s vyšší účinností, a inteligentní elektroniku, která monitoruje výstup energie pro zvýšení doby provozu. Bezuhlíková řada ONE+ se v současné době skládá z více než 10 druhů nářadí, včetně vrtaček, pil, rázového šroubováku a utahováku, úhlové brusky a strunové sekačky.

ONE+ je už více než 20 let v čele špičkových technologií. ONE+ stále dělá domácí práce snadnější, ať už jako první řada na trhu domácího kutění, která nabízí bezuhlíkovou technologii, nebo jako řada, která nabízí průlomové Lithium+ akumulátory. Nic se nezměnilo a od ledna 2019 může veškeré nářadí ONE+ být poháněno novými vysokokapacitními akumulátory, nejvýkonějšími a s nejdelší výdrží, které Ryobi® doposud vyprodukovalo.

Nářadí Ryobi® je vyrobeno, aby vydrželo, a proto se na veškeré nářadí a akumulátory řady ONE+ vztahuje tříletá záruční doba.

ONE+ je tam, kde ho potřebujete, doma, na zahradě, při menších či větších pracech. 100+ druhů nářadí. Jediný akumulátor.

Dekarbonizace