VÍCE NEŽ 100 DRUHŮ NÁŘADÍ. JEDEN AKUMULÁTOR.

S širším výběrem nářadí než kdy před tím, ONE+ nabízí něco pro každý úkon. Ať se jedná o nějaké domácí kutění okolo domu, údržbu zahrady či předměty běžného chodu jako jsou větráky, radia či osvětlení, ONE+ pokrývá celou nabídku. Pokud již vlastníte nějaké ONE+ nářadí, tak vás momentální výběr ještě více rozmazlí, a pokud ne, tak není lepší důvod než začít svou sbírku právě nářadí právě teď.

Jediný akumulátor je vhodný pro jakýkoliv systém, což znamená, že s jakýmkoli akumulátorem ONE+, který kdy byl vyroben, můžete pohánět jakékoliv nářadí řady ONE+ - dokonce první modely z 90. let – s možností nákupů pro nové i stávající zákazníky. Pokud právě začínáte se svou sbírkou, kupte si sadu zahrnující nářadí, akumulátor i nabíječku. Nebo pokud pouze rozšiřujete svou ONE+ sbírku, kupte jednoduše samostatné nářadí a vyhněte se placení za nadbytečné akumulátory a nabíječky.

Kromě výhod pro vaši peněženku, nabízí vynikající rozmanitost a pohodlí. Systém ONE+ umožňuje přepínat jeden akumulátor mezi ohromnou řadou nářadí a vybavení, a pokrývá všechny vaše potřeby domácího kutění doma či na zahradě. Stane se pro vás typické, že nejdřív akumulátor použijete do své úhlové brusky, abyste odstranili sloupky plotu, a pak ji nasadíte do vašeho vysavače, abyste uklidili své auto.

ONE+ zachází ještě dál než je domácí a zahradní nářadí. Systém také obsahuje řadu specializovaných produktů na jedno akumulátorové řešení pro všechny vaše potřeby. V péči o automobily naleznete nářadí jako tlumič či kompresor, na kempování můžete využít prostorové osvětlení, větrák či reflektor a pro řemeslné účely můžete využít lepící pistoli. Mezi nové rozšíření v roce 2019 patří stále se rozšiřující řada ONE +, včetně pásové brusky, páječky, minibrusky, USB adaptéru a dokonce i venkovních prostorových světel. Mezitím  Ryobi® bude i nadále rozšiřovat svůj inovativní bezuhlíkový sortiment na těžké pracovní úkoly se svou první 18V přímočarou pilou a fukarem, ktreré jsou v prodeji od roku 2019.

ONE + obsahuje nejširší škálu bezuhlíkového nářadí pro domácí kutění na 18V trhu. Toto nářadí se skládá z bezuhlíkových motorů bez tření, které generují vyšší výkon a pracují s vyšší účinností, a inteligentní elektroniku, která monitoruje výstup energie pro zvýšení doby provozu. Bezuhlíková řada ONE+ se v současné době skládá z více než 10 druhů nářadí, včetně vrtaček, pil, rázového šroubováku a utahováku, úhlové brusky a strunové sekačky.

ONE+ je už více než 20 let v čele špičkových technologií. ONE+ stále dělá domácí práce snadnější, ať už jako první řada na trhu domácího kutění, která nabízí bezuhlíkovou technologii, nebo jako řada, která nabízí průlomové Lithium+ akumulátory. Nic se nezměnilo a od ledna 2019 může veškeré nářadí ONE+ být poháněno novými vysokokapacitními akumulátory, nejvýkonějšími a s nejdelší výdrží, které Ryobi® doposud vyprodukovalo.

Nářadí Ryobi® je vyrobeno, aby vydrželo, a proto se na veškeré nářadí a akumulátory řady ONE+ vztahuje tříletá záruční doba.

ONE+ je tam, kde ho potřebujete, doma, na zahradě, při menších či větších pracech. 100+ druhů nářadí. Jediný akumulátor.