PRVNÍ AKUMULÁTOROVÁ HORKOVZDUŠNÁ PISTOLE NA HOBBY TRHU…

Systém ONE+ ™ se opět rozšířil uvedením akumulátorové horkovzdušné pistole, první svého druhu na hobby trhu. Běží díky 18V akumulátoru, a proto není potřeba kabelů ani plynu, což poskytuje pohodlí bez rizika vzniku výparů.

Kompaktní konstrukce u tohoto nářadí znamená, že pistole je vhodná k všestrannému použití a můžete s ní pracovat na místě například při použití smršťovacích trubic okolo elektrických přípojek. LED osvětlení vám pomáhá zviditelnit celou pracovní oblast, pokud pracujete v tmavém prostředí jako je například garáž.

Díky tomu, že je schopná se zahřát na maximální teplotu 470°C za pouhých 60 sekund, je rychlým a efektivním řešením. Při této teplotě je možné pistoli použít pro řemeslné práce jako je ražba papíru pomocí prášku pro ražení teplem, výroba svíček a voskové těsnění.

Hlavní aplikací pro horkovzdušnou pistoli, je stále populárnější automatické tónování skla, a přesně pro takové projekty je pistole ideální. Zahříváním tónovací fólie pomáhá smršťovat film kolem zakřivení skla, odstraňovat vzduchové a vodní bubliny pro dokonalou povrchovou úpravu a podstatně zkrátit dobu schnutí. Vytvořené teplo lze také použít k odstranění starých samolepek a lepidel, což z něj dělá skvělé řešení problémů doma nebo v dílně.

Ryobi® horkovzdušná pistole přichází se dvěmi příslušenství, koncentrační tryskou pro zabránění šíření tepla a reflektorovou tryskou pro zajištění tepla kolem dokola, což je skvělé pro různé aplikace použití.

Jako nejnovější přírůstek do řady ONE+ lze 18V horkovzdušnou pistoli napájet jakýmkoliv ONE+™ akumulátorem! Můžete přepínat jeden akumulátor mezi ohromujícím rozsahem více než 100 druhů nářadí a pokrýt všechny vaše potřeby pro kutily, zahradu a automobil.

Systém ONE+™ pohání řadu zahradního a elektrického nářadí od roku 1996: to je 20 let inovací v jednom systému nářadí. Z tohoto důvodu je systém ONE+ světovým lídrem na akumulátorovém hobby trhu.

Nářadí RYOBI® je vyrobeno, aby vydrželo a pro větší klid uživatele chráněno prodlouženou tříletou záruční dobou.

 

 

 

 

R18HG

Napětí

18V

Počet dostupných akumulátorů

0

Maximální teplota (°C)

470

Proud vzduchu (l/min)

170

Hmotnost včetně akumulátoru (kg)

1.0

Objednací číslo

5133004423