PRVNÍ AKUMULÁTOROVÁ HORKOVZDUŠNÁ PISTOLE NA HOBBY TRHU…

Systém ONE+ ™ se opět rozšířil uvedením akumulátorové horkovzdušné pistole, první svého druhu na hobby trhu. Běží díky 18V akumulátoru, a proto není potřeba kabelů ani plynu, což poskytuje pohodlí bez rizika vzniku výparů.

Kompaktní konstrukce u tohoto nářadí znamená, že pistole je vhodná k všestrannému použití a můžete s ní pracovat na místě například při použití smršťovacích trubic okolo elektrických přípojek. LED osvětlení vám pomáhá zviditelnit celou pracovní oblast, pokud pracujete v tmavém prostředí jako je například garáž.

Díky tomu, že je schopná se zahřát na maximální teplotu 470°C za pouhých 60 sekund, je rychlým a efektivním řešením. Při této teplotě je možné pistoli použít pro řemeslné práce jako je ražba papíru pomocí prášku pro ražení teplem, výroba svíček a voskové těsnění.

Hlavní aplikací pro horkovzdušnou pistoli, je stále populárnější automatické tónování skla, a přesně pro takové projekty je pistole ideální. Zahříváním tónovací fólie pomáhá smršťovat film kolem zakřivení skla, odstraňovat vzduchové a vodní bubliny pro dokonalou povrchovou úpravu a podstatně zkrátit dobu schnutí. Vytvořené teplo lze také použít k odstranění starých samolepek a lepidel, což z něj dělá skvělé řešení problémů doma nebo v dílně.

Ryobi® horkovzdušná pistole přichází se dvěmi příslušenství, koncentrační tryskou pro zabránění šíření tepla a reflektorovou tryskou pro zajištění tepla kolem dokola, což je skvělé pro různé aplikace použití.

Jako nejnovější přírůstek do řady ONE+ lze 18V horkovzdušnou pistoli napájet jakýmkoliv ONE+™ akumulátorem! Můžete přepínat jeden akumulátor mezi ohromujícím rozsahem více než 100 druhů nářadí a pokrýt všechny vaše potřeby pro kutily, zahradu a automobil.

Systém ONE+™ pohání řadu zahradního a elektrického nářadí od roku 1996: to je 20 let inovací v jednom systému nářadí. Z tohoto důvodu je systém ONE+ světovým lídrem na akumulátorovém hobby trhu.

Nářadí RYOBI® je vyrobeno, aby vydrželo a pro větší klid uživatele chráněno prodlouženou tříletou záruční dobou.

 

 

 

 

R18HG

Napětí

18V

Počet dostupných akumulátorů

0

Maximální teplota (°C)

470

Proud vzduchu (l/min)

170

Hmotnost včetně akumulátoru (kg)

1.0

Objednací číslo

5133004423

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení