REVOLUCE V AKUMULÁTOROVÉ TECHNOLOGII!

Společnost Ryobi®, která se neustále snaží posouvat hranice technologie akumulátorů, s potěšením představuje novou generaci 18V lithium-iontových akumulátorů. Lithium + High Energy 3.0Ah a 9.0Ah akumulátory jsou součástí řady ONE+, která poskytuje větší výkon a delší dobu provozu, což znamená, že jsou schopny zvýšit výkon více než 100 druhů nářadí pro domácnost a zahradu.

High Energy je skokem vpřed v technologii. Může podat až trojnásobnou délku chodu a generovat o 20% více energie než předchozí lithium-iontové technologie. To znamená, že jakékoli nářadí rozmanité řady ONE +, kde jeden akumulátor pasuje všude, je nyní schopen pracovat tvrději a déle. Pokud již vlastníte nářadí ONE+, vysokokapacitní akumulátory okamžitě upgradují veškeré vaše nářadí. A jestli jste ještě se systémem ONE+ nezačali, nikdy nebyl lepší důvod učinit tak nyní.

Tento průlom v technologii je možný díky třem inovacím: novým vysoce výkonným článkům, designu se čtyřmi jazýčky, které zlepšují tok energie a unikátní technologii Intellicell.

High Power články

Díky o 40% více místa v elektrických článcích, které umožňují větší prostor pro elektrochemické reakce, naše vysokapacitní akumulátory Lithium+ generují o 25% méně tepla. To znamená, že High Energy technologie plýtvá méně energie ztrátou tepla. Výsledkem je efektivnější akumulátor, který poskytuje delší dobu chodu, aniž by došlo ke snížení výkonu.

Vylepšený tok energie

Většina akumulátorů má dva jazýčky, které umožňují energii proudit z akumulátoru do nářadí. High Energy má čtyři jazýčky. Tyto další jazýčky, jinak nazývané také „energetické dálnice“, umožňují, aby energie proudila rychleji a efektivněji z akumulátoru do nářadí. Přemýšlejte o tom, že je to trochu jako přidání dvou dalších jízdních pruhů k D1 - to by také zrychlilo provoz! Čtyři jazýčky technologie High Energy znamenají, že mohou zvýšit výkon nářadí až o 20%.

Jedinečná technologie Intellicell

Veškeré akumulátory ONE+ jsou vybaveny jedinečnou technologií Intellicell společnosti Ryobi, což znamená, že akumulátor může řídit svou vlastní energii a poskytovat optimální výkon. Jednoduše řečeno, akumulátor monitoruje každou jednotlivou buňku, takže ví, zda některé články pracují tvrději nebo jsou více vyčerpané než jiné a mohou podle toho přenášet zatížení na jiné články. Rovnoměrným rozložením pracovního zatížení na všechny články poskytují akumulátoru delší dobu chodu, konzistentnější výkon a delší životnost bez ohledu na aplikaci.

Díky těmto třem pokrokům vytvořilo Ryobi® akumulátor, který posune vaše nářadí posune na vyšší level, což vám umožní dokončit všechny vaše kutilské úkoly rychleji než kdykoli předtím.

Jako součást systému ONE+ jsou vysokokapacitní akumulátory kompatibilní s různorodým sortimentem nebo více než 100 druhů nářadí. Ať už se jedná kutilské práce kolem domu, údržbu vaší zahrady, nebo dokonce o předměty běžného použití, včetně ventilátorů, rádií a světel, řada ONE+ nabízí něco pro každý úkol. Systém ONE+ navíc znamená, že jakmile vlastníte High Energy akumulátor, nebudete muset zbytečně utrácet další peníze za přebytečné akumulátory a ušetříte tak peníze pokaždé, když si zakoupíte nářadí řady ONE+.