Liqui Moly Údržba benzinového systému 300 ml

Kód: LM5108
Neohodnoceno
Značka: Liqui Moly
242 Kč / ks 200 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Liqui Moly ÚDRŽBA BENZINOVÉHO SYSTÉMU 300 ml

Detailní informace

Jsme autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaný prodejce
Garance originality
Garance originality
Víc než 10 let zkušeností
Víc než 10 let zkušeností

Detailní popis produktu

  • Liqui Moly ÚDRŽBA BENZINOVÉHO SYSTÉMU 300 ml
  • Přípravek „Údržba benzinového systému“ je vysoce výkonná ochranná a údržbová kombinace účinných látek určená pro všechny benzinové vstřikovací systémy. Tyto obsažené látky v první řadě přinášejí ochranu všech dílů vstřikovacího sys-tému před korozí a opotřebením, a za další potom preventivně zabraňují usazo-vání nečistot na těchto dílech.
  • VLASTNOSTI - udržuje a chrání vstřikování a všechny díly palivového systému před korozí a usazováním nečistot z paliva- účinné pro všechny druhy vstřikovacích systémů- zajišťuje optimální podmínky motoru a nízkou spotřebu paliva- zaručuje nízký obsah škodlivin ve výfukových plynech- zvyšuje bezpečnost a hospodárnost provozu- udržuje původní výkon motoru- neustále zajišťuje tvorbu směsi v optimálním směšovacím poměru- byl testován na motorech s katalyzátory. Pro všechny vstřikovací benzinové systémy s přeplňováním turbodmychadlem i bez něj.
  • TECHNICKÁ DATA Báze : účinné látky / nosná tekutina Barva : světle hnědá Hustota při +15 °C : 0,816 g/cm3 Bod vzplanutí : +63 °C
  • Dóza obsahuje 300 ml prostředku

Doplňkové parametry

Kategorie: Maziva a aditiva
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: