Liqui Moly Údržba benzinového systému 300 ml

Kód: LM5108
Neohodnoceno
Značka: Liqui Moly
242 Kč / ks 200 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Liqui Moly ÚDRŽBA BENZINOVÉHO SYSTÉMU 300 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Liqui Moly ÚDRŽBA BENZINOVÉHO SYSTÉMU 300 ml
  • Přípravek „Údržba benzinového systému“ je vysoce výkonná ochranná a údržbová kombinace účinných látek určená pro všechny benzinové vstřikovací systémy. Tyto obsažené látky v první řadě přinášejí ochranu všech dílů vstřikovacího sys-tému před korozí a opotřebením, a za další potom preventivně zabraňují usazo-vání nečistot na těchto dílech.
  • VLASTNOSTI - udržuje a chrání vstřikování a všechny díly palivového systému před korozí a usazováním nečistot z paliva- účinné pro všechny druhy vstřikovacích systémů- zajišťuje optimální podmínky motoru a nízkou spotřebu paliva- zaručuje nízký obsah škodlivin ve výfukových plynech- zvyšuje bezpečnost a hospodárnost provozu- udržuje původní výkon motoru- neustále zajišťuje tvorbu směsi v optimálním směšovacím poměru- byl testován na motorech s katalyzátory. Pro všechny vstřikovací benzinové systémy s přeplňováním turbodmychadlem i bez něj.
  • TECHNICKÁ DATA Báze : účinné látky / nosná tekutina Barva : světle hnědá Hustota při +15 °C : 0,816 g/cm3 Bod vzplanutí : +63 °C
  • Dóza obsahuje 300 ml prostředku

Doplňkové parametry

Kategorie: Maziva a aditiva
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: