Odstraňovač polétavé rzi Holts 500ml

Kód: WC500
Neohodnoceno
Značka: HOLTS
140 Kč / ks 116 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

odstraňovač polétavé rzi na disky kol nebo karosérii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní produkt na čištění disků kol dopravních prostředků. Speciální chemické složení působí rychle a bezpečně proti veškeré silniční špíně, brzdovému prachu a polétavé rzi, které vznikají při provozu. Vhodný na chrom, nerez, ale je také bezpečný pro plast, sklo, gumu a všechny lakované povrchy a dá se proto použít i na efektivní čištění karoserie před mytím a voskováním.Moderní produkt na čištění disků kol dopravních prostředků. Speciální chemické složení působí rychle a bezpečně proti veškeré silniční špíně, brzdovému prachu a polétavé rzi, které vznikají při provozu. Vhodný na chrom, nerez, ale je také bezpečný pro plast, sklo, gumu a všechny lakované povrchy a dá se proto použít i na efektivní čištění karoserie před mytím a voskováním.

Použití:

Před použitím protřepte. Aplikujte na vychladlé povrchy mimo přímé sluneční světlo. Nastříkejte na znečištěné místo souvislý film přípravku a nechte několik minut působit - aktivní látka se při reakci s částečky železa a rzi zbarví do červena. Na silně znečištěné a špatně dostupné partie disků použijte kartáč či hrubý štětec. Nakonec kola a brzdy opláchněte silným proudem vody a disky vysušte hadrem z mikrovlákna. 

POZOR! Při práci nikdy nenechte čistič zaschnout, může dojít k poškození povrchu!

Standardní věty o nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení:
H302 Zdraví škodlivý při požití.
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice.
P305+P351+P338+P310 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře.
P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kola a disky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: