Sada na renovaci autosvětel (1 ks)

Kód: HRK
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: HOLTS
510 Kč / ks 421 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Sada na renovaci autosvětel

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Speciální sada na dokonalou renovaci světlometů. Šetrně odstraňuje zažloutlý povlak způsobený povětrnostními vlivy a oxidací a zároveň ošetří hlubší škrábance. Obnovuje vzhled, světlomety jsou opět průzračné a plně funkční. Snadné použití bez nutnosti jejich demontáže.
  • Použití: 1. Reflektory pečlivě umyjte a karoserii kolem jejich obvodu zabezpečte maskovací páskou proti poškrábání. 2. Unašeč upevněte do vrtačky a jako první nasaďte brusný papír P800. 3. Vrtačku nastavte na nízkou rychlost a postupujte jemnými pohyby po celé ploše světlometu, dokud nedojde k odstranění matného filmu a škrábanců. POZOR! Povrch světlometu musí být po celou dobu broušení vlhký, aby nedošlo k jeho poškození! 4. Broušení postupně zopakujte s papíry v pořadí P1000, P1500 až P3000. Při práci udržujte kotouče i povrch stále vlhké! 5. Brusný papír vyměňte za molitanový kotouč, na který naneste malé množství leštěnky, která je součástí sady. Vrtačkou nastavenou na střední rychlost povrch pečlivě přeleštěte, čímž odstraníte veškeré stopy po broušení a získáte dokonalý vzhled. 6. Světlomet opláchněte, osušte a nastříkejte tenkou vrstvu spreje na jeho trvalou ochranu. Hned po nastříkání přeleštěte utěrkou z mikrovlákna.
  • Obsah: Brusná leštěnka 125ml Ochranný spray 150ml Univerzální unašeč Molitanový kotouč 8 x brusný papír (různé zrnitosti) 2 x mikrovláknová utěrka 30 x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o plast, gumu a pneumatiky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: