FLEX WEAR VČETNĚ ČELENKY A UPEVNĚNÍ NA ČEPICI
FLEX WEAR je nepostradatelný malý společník, kterého si můžete vzít všude s sebou. Když je na pracovišti tma, plní současně dva účely: zvyšuje se bezpečnost, protože budete viditelní při pohybu, pracovní komfort se zvýší, když získáte světlo, které osvětlí přesně to, kde jste a kde pracujete.

Navzdory své maličkosti poskytuje FLEX WEAR až 150 lumenů. Světelný výkon lze nastavit ve 2 krocích podle úlohy, 50 % nebo 100 %. Kromě hlavního světla je FLEX WEAR navržen s reflektorem poskytujícím 100 lumenů. Design FLEX WEAR je velmi hladký, jemný a kompaktní se zaoblenými hranami a opravdu lehký, pouhých 42 g.

Maximální využitelnost a flexibilita
S doplňkovým příslušenstvím v sadě FLEX WEAR KIT získáte maximální využitelnost a flexibilitu. Montážní zařízení lze použít k upevnění FLEX WEAR na čepici.

FLEX WEAR lze použít jako čelovku při montáži na čelenku. FLEX WEAR pevný vpředu lze otočit o 360° pro dosažení nejlepšího možného úhlu osvětlení. Je-li potřeba dálkové orientační světlo FLEX WEAR lze umístit na stranu čelenky s využitím reflektoru.

FLEX WEAR je 100% flexibilní pracovní světlo s mnoha oblastmi použití. Použijte ji přesně tam, kde chcete: do náprsní kapsy nebo kapsy u kalhot s vestavěným klipem, na čepici se speciálním upevňovacím zařízením nebo ji použijte jako čelovku nasazenou na čelenku. FLEX WEAR lze také použít jako svítilnu pro kontrolu nebo umístit a upevnit pomocí vestavěného magnetu pro osvětlení vašeho pracovního prostoru.