BG 106 QUICK CLEAN 325ml dekarbonizace automatických převodovek

Kód: BG106
Neohodnoceno
Značka: BG
149 Kč / ks 123 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
dekarbonizace automatických převodovek

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG 106 - Dekarbonizace automatické převodovky
BG 106 QUICK CLEAN 325 ml efektivně a velice rychle odstraňuje houževnaté úsady na těle ventilu, z prostoru filtru a dalších součástí automatických převodovek. Intenzivně zabraňuje znehodnocení nové náplně převodového oleje, prodlužuje ýivotnost náplně a mechanických součástí automatocké převodovky.

Způsob použití BG 106:
Doporučujeme nalít obsah celé nádoby servisními průstupy do ohřáté převodovky na provozní teplotu, jet auto projet na cca 15 minut a provádět průběžně řazení přes všechny převodové stupně nahoru a zpět (několikrát zopakovat, čím více cyklů, tím lépe), aby se olej s čističem dostal do všech pohyblivých částí převodovky.

Jakmile je projížďka ukončena, doporučujeme co nejdříve kompletní náplň převodovky vyměnit. Do nového převodového oleje automatické převodovky doporučujeme přidat aditivum BG 310 ATC Plus 325 ml, čímž dosáhnete maximální ochrany díky vytvoření silného mazacího filmu, snížíte tak výrazě tření a provozní hluk převodového ústrojí.

POZOR: Pro snadné použití obsahu plechovky doporučujeme přikoupit originální nacvakávací nálevku BG pro plechovky 325 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: