Katalogy nářadí

Přehled dodavatelů a jejich kompletní sortiment

- možnost objednání produktů z níže uvedený katalogů, pokud nejsou zobrazeny na e-shopu.

 
 

Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI (Milwaukee, AEG, Homelite, RYOBI,..), nabízí zahradní techniku a elektrické nářadí pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce je rovněž unikátní aku systém ONE+, který Vám dovoluje kombinovat jedinou výkonnou baterii s více než 100 druhy nářadí. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI. Ryobi je rovněž jedním z největších výrobců elektrického a akumulátorovém nářadí na světě.

RYOBI KATALOG NÁŘADÍ A ZAHRADA 2023-2024

 


 

 

 

Společnost založil v roce 1924 ve městě Milwaukee, Wisconsin, A.F. Siebert, který začal vyrábět první přenosnou vrtačku o nízké hmotnosti pro práci jednou rukou a vrtáky 1/4" s názvem „Hole-Shooter“. Společnost zvyšovala své renomé inovátora navržením jedinečné úhlové vrtačky v roce 1949, první přenosné elektrické přímočaré pily Sawzall® v roce 1951 a vrtačky s vysokým krouticím momentem Hole-Hawg® v roce 1970, které se staly průmyslovými standardy. Po roce a půl tvrdého testování byla v roce 1991 představena přímočará pila Super Sawzall® s motorem 1000 W a 0–2800 kmity/minutu.Od roku 1924 stavěla Milwaukee Electric Tool Corporation na tradici výroby a prodeje Heavy-Duty elektrického nářadí určeného profesionálním koncovým uživatelům. Tato tradice je hnací silou společnosti, nyní i v budoucnosti.Kromě Milwaukee, portfolio TTI zahrnuje úplnou linii výrobků vybavených motorem, zařízení pro péči o podlahu, laserové a elektronické výrobky jako AEG®, Ryobi®, Homelite®, Dirt Devil®, Regina® a Vax®.  Mezinárodní integrace zkušenosti a tradice umožňuje Milwaukee být inovačním použitím celosvětových znalostí. Umístění po celém světě mu dovoluje nejlepší dodací možnosti pro výrobu nářadí Heavy Duty, s extrémními technickými parametry, za přijatelné ceny. Vlastní designérská střediska na třech kontinentech jí dovolují nonstop rozvoj a také přenos znalosti z různých řemesel a aplikací.

Katalog nářadí 2022-2023    

Katalog příslušenství 2022-2023 

Ochranné pracovní prostředky

Milwaukee HEAVY DUTY NEWS ÚNOR - ČERVENEC 2024

 


 

BALLISTOL – Značka pro lidi, zvířata a vše mechanické.

Náš BALLISTOL Universal Oil se celosvětově v posledních desetiletích osvědčil pro použití na lidech, zvířatech a všech mechanických věcech, a proto se stal běžně označován jako „zázračný olej“. BALLISTOL, německá rodinná společnost, která stojí za tímto všestranným univerzálním olejem, se zároveň stala uznávaným odborníkem na speciální oleje.
Dnes BALLISTOL nabízí širokou škálu vysoce kvalitních ošetřujících a čisticích prostředků pro lidi a zvířata, pro údržbu zbraní a také některé technické oleje a speciální produkty pro řemesla, dílny, domácnost, vozidla a mnoho dalšího.
Na závěr ještě jedna skvělá zpráva: s hrdostí oznamujeme, že BALLISTOL byl v roce 2021 oceněn cenou „Značka století“, kterou uděluje vydavatelská skupina DIE ZEIT pod patronací Dr. Floriana Langenscheidta.

A to je důvod k oslavě!

KATALOG PRODUKTŮ 2022-2023


 

Společnost FUCHS je globální skupina s německými kořeny, která vytváří, vyrábí a prodává maziva a přidružené speciální výrobky více než 85 let, a to prakticky pro všechny oblasti použití a sektory. Díky zhruba 60 společnostem a téměř 5 000 zaměstnanců po celém světě je FUCHS Group vedoucí nezávislý dodavatel maziv.
Produktový program společnosti FUCHS se skládá z více než 10 000 produktů a souvisejících služeb v klíčových kategoriích:
• Automobilová maziva
• Průmyslová maziva
• Plastická maziva
• Maziva pro zpracování kovů
• Maziva ke speciálnímu použití

 

FUCHS katalog maziv      FUCHS katalog industriálních maziv     Přehled maziv Renolit   

 


 

Ostatní výrobci :


SOLO - renomovaný německý výrobce profi a hobby postřikovačů, aplikační techniky ... Katalog produktů  Katalog čistících postřikovačů

FUCHS - přední světový německý výrobce maziv a olejů ... Olej na kluzná vedení | Hydraulický olej s EP | Převodový olej s EP | Hydraulický olej | Hydraulický olej HLP CLP | Mazací oleje pro ložiska, převody a hydrauliky