Čistič EGR ventilu a karburátoru Holts 500ml

Kód: EGRS
Neohodnoceno
Značka: HOLTS
72 Kč / ks 60 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

čistič EGR ventilu a karburátoru (500 ml)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální produkt, který se umístil na předním místě v mnoha nezávislých testech. Rychle odstraňuje škodlivé usazeniny v karburátorech a karbon z recirkulovaných výfukových plynů v EGR ventilech. Napomáhá obnovení výkonu a udržení správného chodu motoru. Zcela otočný 360° ventil umožňuje použití spreje ve všech polohách.

Použití:
Před použitím řádně protřepte. Ujistěte se, že je motor vypnutý a studený. Vždy dbejte, aby nedošlo k potřísnění konektorů, kabeláže a lakované karoserie, případně zasažená místa ihned opláchněte proudem vody.
EGR: Vyjměte EGR ventil a nastříkejte čistič na usazeniny. Nechte několik minut působit a k odstranění uvolněné špíny použijte savý hadřík nebo papírovou utěrku. V případě potřeby postup zopakujte.
KARBURÁTOR: Odstraňte vzduchový filtr a naneste souvislý film přípravku na tělo a vnější partie karburátoru. Nechte několik minut působit, nastartujte motor a stříkněte čistič přímo do karburátoru. Vypněte motor a namontujte zpět vzduchový filtr. Sytič čistěte při jeho střídavém otvírání a zavírání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodoplňky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: