MILITEC-1 250ml aditivum

Kód: ML001
Neohodnoceno
Značka: MILITEC
328 Kč / ks 271 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

je 100% čistou syntetickou tekutinou, která neobsahuje žádná pevná tělesa, je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti, nemění elastické vlastnosti kovů, působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chrání kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze

Detailní informace

Detailní popis produktu

MILITEC - 1 je plně syntetický produkt nové generace, který je pro své unikátní vlastnosti mnohokrát napodobovaný, ale stále nedostižný ve své učinnosti a komplexnosti použití při eliminaci vzájemného tření kovových dílů motoru a strojních zařízení.
Zdůrazňujeme, že MILITEC-1 byl úspešně podroben předepsaným testovacím a schvalovacím procedurám v České republice.

Použitím přípravku MILITEC - 1 do běžných olejových náplní, dosáhneme zcela ojedinělého jevu, tzn. chemisorpce (též penetrace), která vzniká tam, kde výše uvedené třecí procesy doprovázené vývojem tepla probíhají.
MILITEC - 1 se váže s kovovým povrchem chemickou reakcí tepla vytvořeného třením. Výsledkem je vyrovnaný, vysoce odolný povrch proti tření, korozi, nezávislý na okolním oleji nebo tuhém mazivu.

MILITEC - 1 není tradičním doplňkem do oleje. Je 100% čistou syntetickou tekutinou, která neobsahuje žádná pevná tělesa (jako např. přísady na bázi teflonu, kovů, mědi nebo olova), je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti (METAL CONDITIONER), nemění elastické vlastnosti kovů, působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chrání kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze.

Účinná složka patentové ochrany kovů MILITEC - 1 METAL CONDITIONER působí na kov přímo prostřednictvím řízené chemické reakce. Molekulárně se váže na kov a prolíná do mezikrystalických prostor povrchové vrstvy třecích dvojic. Z účasti extrémních tlaků a teplot vybuduje v kovu novou supertenkou povrchovou vrstvu odlišné krystalické struktury, která díky svému, velmi pevnému a hladkému povrchu, vykazuje velmi vysoké kluzké schopnosti a nedá se mechanicky setřít ani při vysokém tlaku, na rozdíl od přípravků teflonových, sulfomolybdenových či jiných organokovových popelnatých přípravků.

Dokonalé kluzké vlastnosti takto ošetřených ploch MILITECem - 1 jsou nesrovnatelně kvalitnější, což přispívá k lehčímu, kultivovanějšímu a ekonimičtějšímu provozu motoru či stroje. Nelze opomenout značně zvýšený výkon a provozní spolehlivost, a to při extrémním zatížení.

Konkrétní dávkování pro různé typy motorů, převodovek apod. je součástí "Návodu pro užití", který je dodáván s každým spotřebitelským balením MILITECu - 1.

Způsoby použití:

Automobily:
  a) motory: (benzínové, naftové) 50-60 ml na 1l oleje, aplikujte po ujetí 20.000 km nezávisle na počtu výměn oleje
  b) převodovky: (normální, automatické) 125 ml na náplň, aplikujte po ujetí 50. 000 km
  c) diferenciály: 50-60 ml na náplň, aplikujte po ujetí 50.000 km
  d) posilovač řízení: 30 ml na náplň, aplikujte po ujetí 50.000 km
  e) dvoutaktní motory: přidejte 40 ml do 1l oleje, který se mísí například v poměru (1:50) s benzínem pro dvoutaktní motor


Průmyslové užití:
  a) převodní skříně: obecně platí 5% MILITECu - 1 na 1l oleje opakovat každých 1000 hodin provozu
  b) hydraulická zařízení: 250 ml na 20 l hydraulické kapaliny opakovat každých 1000 hodin provozu
  c) práce s kovem: naneste tenkou vrstvu na kovový povrch při jakémkoliv obrábění (řezání závitů, soustružení, vrtání apod.)
  d) ošetřování řetězů: naneste tenkou vrstvu na kov


Střelné zbraně:
MILITEC -1 je vhodný pro všechny druhy palných zbraní včetně poloautomatických a plně automatických všech ráží. Nanáší se na všechny vnitřní a vnější povrchy včetně vývrtu. Takto ošetřená zbraň zvyšuje odolnost proti selhání, zvyšuje se úsťová rychlost střely, tím i přesnost střelby. Nedochází ke tvorbě uhlíkatých a olovnatých nánosů, čímž se zvyšuje funkční spolehlivost zbraně. Aplikuje se po 1000 výstřelech nebo minimálně jedenkrát za rok.

Aplikace většího množství MILITECu - 1 než je výše doporučeno nemá žádné negativní vlivy na funkčnost mechanismů. Pro extrémní nasazení v automobilovém a motocyklovém sportu se doporučuje zvýšit koncentraci MILITECu-1 na 10% v 1l oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: