Versachem Windshield repair kit sada na opravu čelního skla

Kód: 90110 WINDSHIELD REPAIR KIT
Neohodnoceno
Značka: Versachem
200 Kč / ks 165 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

sada na trvalou opravu většiny druhů poškození čelního skla a světel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komponenty této soupravy jsou podobné těm, jaké se používají ve specializovaných servisech a proto jsou zárukou kvalitní opravy. Sada je určena na opravu drobných poškození jako  jsou bodové průrazy od kamínků typu "oko" nebo "hvězda" do průměru max. 3 cm, ale není vhodná pro opravu dlouhých prasklin typu "pavouk".

 

Použití:

1) Pomocí špendlíku odstraňte volné úlomky skla z praskliny. Plochu kolem poškození očistěte a vysušte čistou textilií nebo papírovým ubrouskem.

2) Z jedné strany samolepícího kroužku odstraňte krycí folii a nalepte touto stranou a štítkem nahoru na sklo tak, aby jeho vnitřní otvor ohraničoval střed nebo nejhlubší bod praskliny.

3) Odloupněte druhou krycí vrstvu a na samolepku pevně přitiskněte podstavec, přičemž dbejte, aby okraje a štítky obou komponentů byly v zákrytu.

4) Odstraňte víčko a odstřihněte špičku tuby s pryskyřicí (RESIN). Tubu pak vsuňte do hrdla podstavce a opatrným stiskem ho naplňte látkou tak, aby nedošlo k vytékání. Zbytek pryskyřice uzavřete a uschovejte pro další použití.

5) Nyní vsuňte do hrdla podstavce injektor a zatímco ho jednou rukou pevně přidržujete, druhou rukou vytáhněte jeho píst a zajistěte ve spodním zářezu. K zajištění slouží drátěná klipsa nacházející se na injektoru. Nechte v této poloze 10 minut.

6) Na několik sekund vytáhněte injektor z podstavce a poté opět pevně vsuňte zpět. Zatímco ho jednou rukou pevně přidržujete, druhou rukou stlačte jeho píst a zajistěte v horním zářezu. Nechte v klidu v této poloze 20 minut.

7) Odpojte a odložte injektor a ostrou čepelí opatrně oddělte štítek podstavce včetně samolepky od skla. Uchopte za uvolněný konec a pomalu odloupněte celý podstavec. Místo  vytřete  do čista.

8) Z tuby naneste 1-2 kapky pryskyřice na střed praskliny a  přikryjte folií, která je součástí sady. Čepelí vytlačte případné bubliny. Přemístěte vůz na přímé slunce a nechte opravu vytvrdnout asi 15 - 60 minut podle intenzity světla.


 

Standardní věty o nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení:

 

H315

Dráždí kůži.

H317

Může vyvolat alergickou kožní reakci.

H319

Způsobuje vážné podráždění očí.

H335

Může způsobit podráždění dýchacích cest.

P101

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P102

Uchovávejte mimo dosah dětí.

P271

Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

P280

Používejte ochranné rukavice.

P405

Skladujte uzamčené.

P501

Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: